Zobacz wyniki ankiety: Którego dnia bedziemy rozgrywac turniej?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Piątek godz 19.00

    18 43.90%
  • Sobota godz 16.00

    6 14.63%
  • Niedziela godz 16.00

    17 41.46%
Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 284
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Witam Was!!!

    Ponieważ zainteresowanie pokerem jest w Warszawie coraz wieksze mam dla Was propozycje kolejnej ligi:

    Grali bysmy w każdy piątek, sobote lub niedziele i tu proszę o glos w ankiecie!
    Dni i tak będą wymiennie funkcjonowaly ze względu na zajetosc niektórych terminow , ale wybrany dzien będzie funkcjonowal jako wiodacy.

    Miejsce: BAR ALTERNATYWNY UL. SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO 1

    GRA: TEXAS HOLDEM NL

    WPISOWE: 300+30

    Godz. 19.00(piątek) 17.00 (Niedziela)

    ILOSC STARTOWA W ŻETONACH: 6000

    BLINDY(według starej już zasady) co 25min



    Podobnie jak w WLP na koniec sezonu organizowany bylby turniej mistrzow lecz tym razem zagra:
    8 graczy jezeli srednia w turniejach bedzie do 20 osob--
    12 graczy jezeli srednia bedzie do 30 osob
    16 graczy jezeli srednia bedzie >30 osob

    Będzie istniala mozliwosc wkupienia się do tego turnieju dla kazdego gracza który:
    1.rozegral minimum 3 turnieje w danym sezonie - za 1500 zl,
    2.rozegral mniej niz 3 turnieje w danym sezonie - za 2000zl
    3. i dla kazdego kto nie będzie wogole uczestniczyl w lidze za 2500 zl.

    Po krotkich wyliczeniach gdy w lidze zagra w kazdym turnieju 40 graczy pula na turniej finalowy to 31.000!!!!!!!!

    W tym sezonie rozegralibysmy 12 spotkan zaczynajac od przyszlego tygodnia

    PODZIAL NAGROD: 300 NA WPISOWE dzielilo by się na:

    Nr turnieju....pula do nagrod...pula na turniej mistrzów

    1...............260.......................40

    2................240......................60

    3................220......................80

    4.................200....................100

    5................180.....................120

    6.................150....................150

    7.................200....................100

    8.................220.....................80

    9.................240.....................60

    10................260.....................40

    11................280.....................20

    12................300......................0


    system liczenia punktów jest taki sam jak w WLP z tym ze kazde zwycieztwo jest premiowane dodatkowaymi 5 pkt.
    W kazdym poszczegolnym turnieju bedzie inna ilosc punktow do zdobycia ze wzgledu na podzial puli. wygladac to bedzie tak, ze

    za turnieje nr :

    1. można zdobyc 110% punktów

    2. można zdobyć 120% punktów

    3. można zdobyć 150% punktów

    4. można zdobyć 165% punktów

    5. można zdobyć 175% punktów

    6. można zdobyć 200% punktów

    7. można zdobyć 165% punktów

    8. można zdobyć 150% punktów

    9. można zdobyć 120% punktów

    10. można zdobyć 110% punktów

    11. można zdobyć 100% punktów

    12. można zdobyć 100% punktów


    Nagrody finansowe przyznawane beda w zaleznosci od liczby grajacych tj:
    do 9 graczy--bedzie miejsc platnych 3
    10-18 graczy--miejsc platnych 4
    19-27 graczy--platnych 5
    28-36 graczy--platnych 6
    37-45 graczy--platnych 7
    45 > graczy --platnych 8




    a o to: co udalo nam sie wynegocjowac na te chwile to:

    300$ dodatkowo do kazdego turnieju do konca sezonu
    (platne na konto gracza w UNIBET.COM)
    1msc--150$
    2msc--100$
    3msc--50$


    dodatkowo specjalnie dla graczy LIGI HIGH STAKES zostal utworzony FREEROLL o 300$
    turniej odbywac sie bedzie na UNIBET.COM co czwartek o godz 21.00

    miejsce do takiego turnieju otrzymuje kazdy gracz ktory w poprzedzajacym tygodniu zagral w turnieju naziemnym.

    Dla 5 najlepszych graczy sezonu przewidziane sa rowniez nagrody dodatkowe pieniezne wyplacane na konto UNIBET.COM :
    1msc--1000$
    2msc--600$
    3msc--400$
    4msc--300$
    5msc--200$


    Najlepszy gracz tego miesiaca otrzymuje nagrode w postaci BILETU DLA DWOCH OSOB na dowolny wybrany przez siebie(w tym roku) mecz CHELSEA LONDYN + PRZELOT DO LONDYNU + ZAKWATEROWANIE W ***** HOLTELU

    Najlepszy gracz w listopadzie otzrzymuje prezent Świąteczny (jakos w polowie grudnia temin do ustalenia) w postaci PRZELOT DO LONDYNU dla dwoch osob + 500 FUNCIAKOW NA ŚWIĄTECZNE ZAKUPY + ZAKWATEROWANIE W ***** HOTELU .

    Oprocz tego pojawia sie na turniejach dodatkowe nagrody rzeczowe.... szczegoly wkrotce.
    .
    .
    co do turnieju mistrzow szczegoly dotyczace nagrod podam w najblizszym czasie i obiecuje ze bedzie o co walczyc!
    .
    .
    Wszystkie nagrody funduje UNIBET.COM dlatego prosze jak najszybciej zalozyc sobie tam konto.
    Nagrody pieniezne beda wypalcane na konto gracza tak ze odrazu bedzie mozna nimi obracac. Wyplacic bedzie mozna po wyrobieniu 50 VIP POINT(bardziej dla zasady niz dla czegokolwiek innego, zreszta zobaczycie sami)
    __________________



    Mam nadzieje ze pomysl się Wam podoba i bardzo chetnie wyslucham opini na ten temat..

    Do ankiety zapraszam również graczy z poza Warszawy, bo oczywiście turniej jest otwarty dla wszystkich i mysle ze na tyle atrakcyjny ze się do nas wybierzecie.......
    Ostatnio edytowane przez clipper1 ; 05-11-2006 o 04:55

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Pierwszy turniej zaplanowany jest na Piątek 06.10.2006 o godz 19.00
    zapisy na turniej przyjmowane beda do 18.55
    late registration dostepne do pierwszej zmiany blindow lub do odpadniecia pierwsego gracza i zwiekszone o 20 zl(350)

    w tym tygodniu dla wszystkich graczy darmowy alkohol wysoko procentowy!!!

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No co można powiedzieć...? Jestem!

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Żory
    Posty
    310
    Witam
    Jako że nie jestem z Warszawy to jedyny sensowny dzień dla przyjezdnych to Niedziela (Hayatt w poniedziałki i inne większe turnieje grane są w soboty).Mój głos niedziela.
    Na pierwszym Będe.
    Pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Witam!
    Podobnie jak Gazda swoj glos oddalem na niedziele.....dla przyjezdnych jest to chyba najlepszy dzien.......Zjawie sie na pierwszym turnieju napewno
    Tylko niestety ominie mnie ten DARMOWY ALKOHOL.....zmotoryzowani maja przechlapane!!!
    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Takze jestem za niedziela i za przesunieciem 1 turnieju o tydzien. Uwazam ze toche nie fair jest ogloszenie ligi i wyznaczenie pierwszego turnieju za pare dni.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    dosyc dlugo nosilismy sie z pomyslem az w koncu udalo sie nam go wcielic w zycie mysle ze termin nie jest jakis strasznie niedogodny chocby ze wzgledu na duza liczbe graczy przewidziana w weekend w Warszawie.
    zaplanowalismy 12 turnieji do konca roku tak wiec nie bardzo mozna przesunac termin o tydzien...

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Bardzo bym prosil zebyscie podczas oddawania glosow rowniez sie wypowiadali na ich temat, ankieta bedzie dla Nas bardziej czytelna......

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja zaglosowalem za piatkiem, bo wtedy moge spokojnie grac nie myslac ze rano bede sie meczyl z wstaniem do pracy. Co do niedzieli, to dla mnie do rozgrywania takiego turnieju jest "dobra" jak kazdy inny dzien tygodnia poza piatkiem i sobota.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Czyli jest to oddzielna zabawa od WLP? Eh, niestety nie jestem w stanie bywać zawsze ze względu na formułę weekendową... Ale czasem pewnie wpadnę. Pomysł sam w sobie zdecydowanie popieram i stawiam na niedzielę.