Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Ponizej rozdanie do analizy. Turniej live, 2-ga godzina gry, stacki startowe 4000, obecny sredni stack 4300, zostalo 57 graczy, 9 nagrod.

    my - stack 6700, gramy tight, grallismy bardzo malo rozdan

    UTG - gracz dosc loose lubiacy grac duza ilosc rozdan, czesto raisujacy pre flop szczegolnie z poznych pozycji przy braku wczesniejszego otwarcia, stack 3700

    MP - gracz loose, gra duzo rozdan, czesto raisuje pre flop na ogol do 2,5-3,5 bb, parokrotnie reraisowal pre flop, pokazal pare blefow, pare dobrych kart, wygral duzo rozdan bez showdowna
    stack 11200

    dealer - zawodnik tight skala, gral bardzo malo rozdan, po nietrafionych flopach zrzucal swoje karty, stack 3050

    jestesmy na bb, ciemne 40/80
    UTG call
    MP raise do 260
    dealer reraise do 550
    sb fold
    my ?

    nasz karta

    zapraszam do dyskusji,

    c.d.n.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 16-04-2007 o 16:28

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Dla mnie raise tej skaly cos niski i wyglada na to, ze chce sobie podoic kolesia loose.

    Ja chyba nie potrafilbym tego zrzucic pre-flop dlatego call i jezeli ma tego KK AA to oddamy zetony chyba, ze wypadnie As na flopie

  3. #3
    Moim zdaniem re-re-rais, albo fold. Po Call jeżeli na flopie nie wypadnie Q to dużo nie będziemy wiedzieć. Po naszym RAIS w okolicach 1500 jeżeli nas przebije to Fold, jeżeli sprawdzi to wiemy, że ma gorsze karty. To jest takie moje amatorskie zdanie.
    Pozdrawiam!

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    po raisie przeciwnika na 1500 majac AA byc moze zagralbym tylko call i pozniej po c-becie all ina, wiec to ze tylko sprawdzi tez wcale nie ulatwia

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    call, teraz chcę zobaczyć flop

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Kurwa, ciężka sprawa. Ale ja mimo wszystko skłaniam się ku spasowaniu. Dealer pewnie wciąga MP z AA/KK. Po co ryzykować tak wielką sumę żetonów przy stosunkowo niskich blindach?

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Call wg mnie absolutnie odpada, bo po pierwsze nie mamy pozycji, po drugie, po tym niskim podbiciu, wpuścimy do puli jeszcze UTG. Sprowadzi się to do tego, że bez damy na flopie będziemy zmuszeni do złożenia się post flop.

    Dajemy więc solidny re-reraise do ok. 1500 i zostajemy w puli z dealerem. Jeśli rzeczywiście gra hit-or-fold raczej będziemy wiedzieć co zrobić na flopie.

    Jeśli jednak nie jesteśmy pewni tego, czy rzeczywiście gracz na buttonie jest tak czytelny, to ze względu na brak pozycji proponuję odpuścić sobie tę rękę.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie znam sie na tourney,ale> reraise 2000 bym dal,na poczatek

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Zrzucam i czekam na lepsza okazję.

    pzdr
    Duzy Slon

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Fold i gramy dalej lub re-raise do 1,5k z nastawieniem, że możemy sporo wtopić

    Pozdr
    Reb