Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    1.

    2.

    3.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Nie ten dział. Wprawdzie jest was sześciu przy stole, ale gracze FR zwykle nie zmieniają sposobu swojej gry gdy stół się ukróca. Widać to zresztą po tobie .

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    1.Równie dobrze mógł tak zagrać z KdQd lub AQ, AJ, ja jednak dałbym call.
    2. Call turn, check/call river. Na turnie blank, nie rozumiem Twojego folda. Na co go obstawiasz? Moim zdaniem z taką kartą, przy w miarę suchym flopie musisz sprawdzać tej wielkości bety.
    3. Sprytnie rozegrane. GG.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    1 Typa z takimi statami sprawdzam (moze tak zagrac fdraw/sdraw do wszystkiego poza setem masz 65% equity [no chyba ze ma SFDRAW to 55%] dodatkowo masz tu backdoor nut flush na wszelki wypadek

    2 Troche mala probka rak na goscia zeby naprawde stwierdzic jaki on jest (jesli dobrze czytam to te 14 oznacza ilosc hands). Przeciwko nie nitowi robie reraise na flopie przeciwko nitowi zachowawczo jak Ty raczej.

    3 Gram identycznie.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Nie ten dział. Wprawdzie jest was sześciu przy stole, ale gracze FR zwykle nie zmieniają sposobu swojej gry gdy stół się ukróca. Widać to zresztą po tobie .
    Nie wiem o co ci chodzi ani skąd pomysł, że to FR. To są rozdania ze stolików nominalnie 6-handed.
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    3. Sprytnie rozegrane. GG.
    Heh. Szczerze mówiąc, to takie właśnie rozegranie było wynikiem tego, że nie bardzo wiedziałem co zrobić na turnie
    Ogólnie moja gra na turnie chyba bardzo kuleje, bo często mam problemy tego typu - pre flop raise, contbet, przeciwnik sprawdza cały czas i na rozegranie turna już za bardzo nie mam pomysłu...
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 28-05-2008 o 14:51

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    1. Dałbym jednak tego calla.
    2. Na flopie bym reraisował, a jeśli dałeś call to taki turn też callujesz. River też pewnie bym scallował.
    3. Gram tak samo .

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Sorry, zmyliło mnie Seat 10

    1. Easy call.
    2. Wg mnie dobrze rozegrane. Re-raise na flopie nie jest zbyt dobrym pomysłem przeciwko komuś grającemu tak tight. Na turnie nit dalej napierdala, więc ja również bym się wycofał.
    3. OK.
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 28-05-2008 o 15:09

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Heh. Szczerze mówiąc, to takie właśnie rozegranie było wynikiem tego, że nie bardzo wiedziałem co zrobić na turnie
    Jak najbardziej wporządku: check/miniraise sugeruje kolor, a w razie sprawdzenia nie zwiększasz puli na tyle bardzo, żeby musieć wycofać się z rozdania na ostatnim streecie, a nawet gdybyś był z tyłu to masz outy. Innym dobrym rozegraniem TPTK byłby 2nd barrel na turnie i fold do znacznego raise.
    Ostatnio edytowane przez prodigy99 ; 28-05-2008 o 15:09

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    check/miniraise sugeruje kolor
    :O

    To my tu blefujemy?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Jak najbardziej wporządku: check/miniraise sugeruje kolor, a w razie sprawdzenia nie zwiększasz puli na tyle bardzo, żeby musieć wycofać się z rozdania na ostatnim streecie, a nawet gdybyś był z tyłu to masz outy.
    Wycofać się nie wycofam, bo ten minraise to był mój all in