Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Bwin

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    3 dni temu wplacilem 1000zl na ten serwer, pogralem troche na drugi dzien zlecilem wyplate ktora zostala anulowana, napisali mi ze niby mam obrocic cala, to chyba jakies jaja w regulaminie pisze tylko, cytuje:

    Dlaczego moje polecenie wypłaty zostało anulowane?

    Anulowanie może mieć różne powody:

    * Wypłaty mogą być realizowane wyłącznie z/na środki płatnicze i konta bankowe, które należą do bwin właściciela konta.
    * Wypłata gratisowych należności z tytułu zakładów lub gier oraz bonusów marketingowych podlega warunkom promocji.
    * Jeśli dokonane wpłaty nie zostaną przeznaczone na skorzystanie z naszej bogatej oferty, lecz wydane zostanie polecenie ich wypłaty, bwin może je w poszczególnych wypadkach anulować zamiast dokonać zleconej wypłaty.
    * W przypadku płatności kartami kredytowymi bwin zastrzega sobie prawo weryfikacji tych kart poprzez przesłanie ich kopii.
    * Wypłaty mogą zostać dokonane wyłącznie po otrzymaniu kopii dowodu osobistego ze zdjęciem.

    Czyli probuja mnie w jajo zrobic, bo pierwsze slysze ze wplacona sume tzreba obracac ??

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    jesli jest tak jak mowisz to dla mnie to jest jakas amatora a nie serwis pokerowy
    dobrze ze mowisz na pewno tam kasy juz nie wpalce

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    patrzcie nato: proprosilem zeby mi pokazali gdzie pisze to w regulaminie to mi tak odpisali:


    Ponownie Pana informujemy, że wpłacone na konto BWIN kwoty muszą zostać przeznaczone na Grę w Bwin przed dokonaniem wypłaty.

    "Jeśli dokonane wpłaty nie zostaną przeznaczone na skorzystanie z naszej bogatej oferty, lecz wydane zostanie polecenie ich wypłaty, bwin może je w poszczególnych wypadkach anulować zamiast dokonać zleconej wypłaty".

    Prosimy zwrócić uwagę na fakt iz z uwagi na wewnętrzne środki bezpieczeństwa wypłaty mogą być zmieniane przez nasz dział finansowy.

    W Pana przypadku nasz Dział Finansowy zdecydował o anulowaniu Pana wypłaty z konta ze względu na fakt, iż nie dokonał Pan obrotu wpłaconymi środkami.

    Wynika z tego ze w regulaminie nie pisze tego, i oni sami se to zmieniaja naprawde to szczyt wszystkiego

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Co mam teraz zrobic?? zadzwonic do nich i ich zjebac?? ze robia wszystko zebym nie mogl wyplacic pieniedzy a tylko je przegral??

    a najsmieszniejsze jest to ze z tydzien temu wplacilem tam 600zl wygralem 200zl na czysto w 10 min i wyplacilem i wyplata zostala zrealizowana, a teraz numer mi ktaki kreaca
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 16-04-2007 o 21:48

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    już z 20 osób miało tutaj takie jaja...

    Może ktoś Ci podpowie jak u nich się skończyło

  6. #6
    Tak jest. Omijajcie Bwin szeroko.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    niestety mam pecha
    najsmieszniejsze jest ten motyw:
    W Pana przypadku nasz Dział Finansowy zdecydował o anulowaniu Pana wypłaty z konta ze względu na fakt, iż nie dokonał Pan obrotu wpłaconymi środkami.
    Podsumuwjac: ja pisze do nich o rybce a oni mi odpisuja o pipce

  8. #8
    Zrób wymagany obrót - orżnij ich na zakładach x5 i wtedy wypłać - niech mają nauczkę - więcej się tam nie pokazuj.

    BWIN zbiera od dawna złe recenzje

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez nigdyniewiadomo Zobacz posta
    BWIN zbiera od dawna złe recenzje
    Dokładnie- każdy kto grał u nich w zakładach ma baaardzo złe zdanie o tym bukmacherze. Limity dla często wygrywających ( nawet do 2 euro na zakład ha ha ha ) , anulowanie wygranych ( tutaj przeważnie dziwne interpretacje regulaminu ) probelmy z wypłatami.
    Kiedyś na forach związanych z bukmacherką była ankieta na temat najbardziej nieuczciwych buków i Bwin ( wtedy Betandwin) był w czołówce.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    JEszcze jedna smieszan sprawa, pisze do nich gdzie mam sprawdzic ile juz zrobilem tego obrotu to odpisali:

    Uprzejmie informujemy, że obrót może Pan wyłącznie sprawdzić na podstawie danych, które Pan znajdzie w opcji: "Operacje konta".

    Dodatkowo informujemy, że w przypadku gdy obrót nie jest wystarczający, system automatycznie anuluje wypłatę.

    Przykro nam z powodu wszelkich niedogodności.
    Z poważaniem,

    Support Team z bwin

    Tylko niech ja to wyplace to ich tak pojade, ze ...