Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    czesc, mam pytanie , ile sie dostaje kasy jak sie kogos poleci i on otrzymuje potem np 25% rakeback , to ta osoba za to ze go polecila tez dostaje jakis % z jego rake back???

  2. #2
    Wszystko zalezy od poker roomu. Niektore daja okreslana kwote za polecnoego ktory zrobil depozyt, inne placa kilkanascie procet od rake (z reguly ok 20%). Wbrew temu co niektorzy sadza nie sa to jakies ogromne kwoty.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    a wiecie dokladniej, ktore pokerrooma daja % od tego ile dany polecony wyrobil u nich rakebacku??/

  4. fishisfish To zależy od wielu czynników. Jazeli "polecasz" jako afiliant (tak jak tutaj) to sprawa jest jasna - prowizja % od rake.

    Jezeli polecasz kumpla - to w Sportingbet mozesz dostac 25$ -
    Musiszy wysłać jego dane : Imię, Nazwisko, nickname oraz e-mail, który podał podczas rejestracji w naszym Poker Roomie. Polecany przez Ciebie gracz musi złożyc depozyt na minimum 100$ oraz rozegrac 1000 raked hands (ostre warunki - bo strasznie nas naciągacie w takich promocjach).

    Jeszcze inna bajka jezeli mozesz zachęcić do gry u nas wiecej osob. Wtedy piszesz do nas maila (najlepiej do Gosi - gosian@sportingbet.com) opis Twojego "projektu" i negocjujesz warunki. Spektrum jest duże - od kasy za rejstracje, przez progi zalzne od aktywnosci, skonczywszy na % od rake. Do uzgodnienia.

    Michał

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    moze wlasciciele stron sie wypowiedza?? :P , podzielcie sie z nami ta wiedza panowie,, mam na mysli ownerka, doliego slowaka i innych wlascicieli stron :P

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Ja jeszcze nic nie dostaje, bo moja strona niedawno wystartowała

    Mam już kilku poleconych na swoim koncie, ale czekam, aż zrobią pierwszy depozyt.

    może się podziele informacją ile tych zysków jest

  7. #7
    Na pewno moja stronka nie jest tak popularna jak forum czy strona ownerka ale jakis tam obraz mi daje Jak juz wspomnialem w poscie wyzej nie sa to wielkie pieniadze, zdecydowanie wiecej zarabiam grajac

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Bras, a nie chciałbyś się wymienić linkiem z moją stroną?!

  9. #9
    Nie staram sie z nikim konkurowac wiec bardzo chetnie. Na stronce masz maila do mnie, wyslij link z krotkim opisem swojej stronki.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez bras
    Jak juz wspomnialem w poscie wyzej nie sa to wielkie pieniadze, zdecydowanie wiecej zarabiam grajac
    Tak jak we wszystkich systemach poleconych. Ale gdy ma sie 200-300 poleconych to wplywy sa znaczne i co najwaziejsze kasa przybywa a ty nic nie musisz robic

    Znam osobe co polecala osoby na moneybookers zebrala 400 poleconych i tam dostaje sie jakis % od prowizji pobieranych przy pzelewaniu kasy czyli przewaznie wychadza jakies mikro centy jednak przy tylu osobach zarabial miesiecznie 40-50$.