Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1
    Treść mejla, którego otrzymałem:

    Pragniemy ogłosić, że Poker Bet24 właśnie otrzymało licencję EU od rządu Gibraltaru. Oznacza to, że wygrane w Pokera (dla obywatel Unii Europejskiej) nie będą obciążone podatkiem.

    W tej chwili Bet24 jest jedyną firmą korzystającą z usług Ongame, która posiada taką licencję.

    W tej chwili operatorzy, którzy nie uzyskali oficjalnej Licencji od rządu Gibraltaru (Gibraltar Licensing Authority) nie posiadają prawa do bezpodatkowych wygranych dla swoich użytkowników. Tylko specyficzny regulamin przy „stołach’ (room) Ongame spełnił wysokie wymagania i dzięki temu teraz nasi gracze zwolnieni będą z podatku nałożonego na ich wygrane.

    Już od dziś wszyscy obywatele Unii Europejskiej grający w Poker w bet24 zwolnieni są z podatku nałożonego na ich wygrane.
    Czyli faktycznie teraz można kosić miliardy bez strachu przed fiskusem, czy to jakaś marketingowa ściema? Ongame to chyba nie tylko Bet24, dziwi mnie więc, że "są jedyni".

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    bzdura

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    dokladnie jakas sciema zadnych wyjasnien co ma gibraltar do ue i czemu to akurat tylko u nich sie nie placi podatkow? na jakiej zasadzie? nic nie podane
    tylko powtarzanie jednego zdania 'zwolnieni są z podatku'
    mnie to do depozytu nie zachecilo

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    ciekawe ale mało prawdopodobne raczej ( mnie też nie przekonuje )

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    nie wiem czy sa jedyni w Ongame, ale jest wiele roomow w sieci zarejestrowanych w UE i chwalacych sie ze sa w zwiazku z tym dla graczy z Unii "tax free".
    I bardzo mozliwe, ze w mysl prawa unijnego tak naprawde jest. Tylko co z tego, skoro polska ma wlasne uregulowania i ma w d.. nadrzedne prawo unijne w tym temacie. Jak cie fiskus dupnie i ukara, to musialbys ich wyrok do wladz unijnych zaskarzyc.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no ale nawet jesli zarabiamy w jakims kraju co jest raem podatkowym i mamy z nim umowe o unikaniu podwojnego opodatkowania to jesli podatki tam sam mniejsze niz w Polsce to placimy roznice w Polsce ? Dobrze mi sie kojarzy ?

    a pozatym w Polsce i tak nie mozna jeszcze oficjalnie legalnie grac w sieci wiec mimo ze z prawem unijnym powinno sie moc :P to kolejny prolem