Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: EMPIRE POKER

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    57
    W niedziele chcialem wyplacic 50$ na netellera, zablokowali mi konto i chca zebym do nich zadzwonil. Problem polega na tym, ze bardzo slabo znam angielski i raczej sie nie dogadam przez telefon. Napisalem juz do nich dwa maile, ale na razie zero odpowiedzi. Mam nadzieje, ze mnie nie zlali tylko chwilowo nie maja czasu.
    Chcialem sie was zapytac czy mieliscie trudnosci z wyplacaniem z empire i czy w ogole da sie dostac kase bez dzwonienia do nich?

    Bede wdzieczny za kazda odpowiedz

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Nie wiem czy już kiedyś wcześniej grałeś w Empire. Jeśli jest to nowe konto, to jest to raczej normalna procedura i po prostu chcą potwierdzić Twoją tożsamość. Jeden telefon powinien wyjaśnić sprawę.

    Natomiast jeśli kiedyś już tam grałeś to niestety bardzo prawdopodobna jest opcja taka, że konto zostało Ci zablokowane na stałe. W ostatnim tygodniu Empire poblokowało konta graczy, którzy wg nich grali wyłącznie na bonusy i nie mają żadnego zamiaru ich odblokować. Jeśli ktoś miał u nich jakąś kasę to bez problemów zwracają, jednak zalogować się już nie można. Mnie to też niestety spotkało, pozostaje nadzieja, że inne 'skórki' nie pójdą w ślady Empire.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez Marian
    Jeśli ktoś miał u nich jakąś kasę to bez problemów zwracają, jednak zalogować się już nie można.
    A jak zwracaja kase? Normalna wyplata np. na netellera?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    tak