Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    planuje zakup lozka na dniach i za cholere nie wiem jaki kupic do niego materac.
    najlepiej, zeby byl mega wygodny, jak w 5* hotelu cena w granicach rozsadku, mam nadzieje ze do 1k-1.5k mozna zakupic cos co pozwoli na w miare duzy komfort?

    pozdro i prosze o opinie.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie to forum

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    najważniejsze co jest między Tobą a materacem

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    najważniejsze co jest między Tobą a materacem
    Koc elektryczny pod przescieradlo 50W 150x70 cm (588357560) - Aukcje internetowe Allegro

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    No, a jak czasem popiesci 230 voltami to sie goraco napewno zrobi

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    hej,

    jakies 2 miesiące temu miałem ten sam dylemat i zdecydowałem sie na materac kieszeniowy firmy M&K foam Koło Estrella Lux Aloavera i moge zdecydowanie go polecic jestem bardzo z niego zadowolony. Cena to 1,5k za 160x200

    Pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja mam zwykłą Estrellę firmy M&K i też jestem bardzo zadowolony.

    Możesz coś wybrać stąd Materace i Meble Sklep internetowy oraz sieć sklepów meblowych, materace, meble, stelaże, dostawa gratis,

    Najlepszym rozwiązaniem jest przejść się do sklepu i położyć się na każdym. Ja np. lubie twarde materace, ale nie wiem czy Tobie będzie pasował

    Generalnie najlepszy stosunek ceny do jakości to chyba materace kieszonkowe. Na pewno nie bierz bonellowych.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jak wspomnialem qter najlepszym rozwiazaniem jest przejscie sie do sklepu i wybranie tam dopasownago do wlasnych potrzeb..a jest to bardzo wazna sprawa

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Zdecydowanie też polecam wypróbowanie materaca przed zakupem!
    Ja kupiłem też Estrelle Lux, jest wygodny, ale dla mnie okazał się trochę za miękki (kupiłem go po super opiniach w necie, nie miałem czasu szukać go w sklepach żeby sprawdzić samemu, co było błędem).

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    problem w tym, ze w dziurze ktora zamieszkuje nie ma sklepu z materacami a w sklepach meblowych jest troche lozek, ale materacy jak kot naplakal.

    przeciez bym wam nie zawracal glowy, gdybym mogl osobiscie sprawdzic. dlatego prosze o dalsze opinie.