Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    10
    Witam, mam kilka malych pytan dotyczacych pokera

    1. Czy PS to dobry serwis na rozpoczecie swojego grania "na powaznie" ?
    2. Jest mozliwosc grania na wielu stolach? Bo na PS grajac na wirtualne moglem dolaczyc tylko do 3 stolow. Na innych serwisa mozna grac jednoczesnie na ponad 20 stolach co zaoszczedza troche czasu, dlatego mysle ze to wazna sprawa.
    3. 3. Istnieje cos takiego jak transfer pieniedzy na moje konto w wykonaniu innego gracza? Czy nie bedzie pozniej problemu z wyplaceniem, jesli pieniadze wplynely z innego konta, a wyplacic chce z innego? Np Ktos wplaca mi 30$, jesli to podwoje to spokojnie bede mogl wyplacic 60$ czy sa jakies "haczyki" ? Nigdy nie gralem na pieniadze, dlatego moze pytanie wydaje sie byc banalne

    Jesli jeszcze cos mi wpadnie do glowy to zedytuje
    Licze na pomoc bardziej doswiadczonych graczy
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Xatex ; 11-10-2010 o 10:47

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    1-dobry
    2-tak mozesz grac nieograniczona liczbe stolow
    3-tak, przed wyplata bedziesz musial zrobic depozyt

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    10
    Dzieki,
    A na czym dokladnie polega ten depozyt, jesli moge wiedziec?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    1. Najlepiej to zrobić sobie test z pokerstrategy 50 $. PS dobry na początek, ale Partypoker też daje radę - poziom niziutki.
    2. Cash - możesz grać max 24 stoly, turnieje - ile wlezie
    3. musisz zrobic obrót i "otworzyć" cokolwiek, żeby móc wypłacać. Problem się pojawia jak np. Wpłacisz 10 $ a ktoś przeleje Ci 100 $ a Ty będziesz chciał wypłacić 110$. Musisz obrocić tą kasę i dopiero możesz ją wypłacić.

    Pozdr i powodzonka.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    10
    Dziekuje bardzo za odpowiedzi
    Czyli nawet jesli ktos wplaci/ przetransferuje mi 30$ na moje konto, to aby to wyplacic musze obrucic całą kwotą zeby moc ja wyplacic? Jesli np podskoczy mi stan do 100$ to nie wszystko bedzie dalo sie wyplacic tylko dajmy na to 60$ ktore stanowily obrot? No to jednak jakies tam warunki sa, tak jak myslalem
    Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    tak serio to dokładnie nie wiem jak to jest z tym obrotem wymyśliłem to w sumie - kiedyś tak chciałem zrobić i nie mogłem wypłacić przetransferowanych pieniędzy, ale jak pograłem 2 dni to już mogłem. Na tej podstawie stwierdziłem stan rzeczy

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    10
    hehe
    A moze wie ktos jak to sie dokladnie odbywa, bo takie przypuszczenia to malo mi pomagaja :P

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    support@pokerstars.com prawie wszystko wiedzą

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Iles tam rake (prowizji) musisz im zrobic (punktow) zeby pozwolili Ci wyplacic transfer - ile to nie wiadomo.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    10
    Okey, dzieki bardzo

    A jeszcze taka kwestia - jesli inny gracz przesle mi np 30$, to moze byc tutaj jakis haczyk z tymi pieniedzmi? Bo zaufac mu kompetnie nie moge (wymiana na pewnym forum za "doladowanie" konta na ps), wiec nie chcialbym zeby pozniej sie okazalo ze jest cos nie tak.
    No bo wlasciwie jest to dziwne, ktos zrobi sobie kilkanascie kont na pokerstrategy, bedzie mial lacznie powiedzmy 1000$ z darmowego przydzialu, przesle wszystko na glowne konto/ specjalnie poprzegrywa tak zeby konto glowne zgarnelo kase, po czym obruci tą kasą przy innych grach i bedzie mogl ja wyplacic? Dla mnie to niepojete i zapewne tak nie mozna wiec, chcialbym sie dowiedziec jak to konkretnie wyglada, bo jako poczatkujacy mam pewne braki :P Oczywiscie nie stosuje metody podanej powyzej, tak tylko podalem ją za przyklad bo tak ostatnio o tym rozmyslalem, na jakiej zasadzie to dziala
    Pozdrawiam