Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Więc propozycja jest nastepująca - poniedziałkowe ringi 1/2 - picie alkoholu obowiązkowe inne uzywki bez przymusu gramy od 20 do 1.

    Odnosnie dnia wczorajszego - cieżko było, zupełnie inaczej niz ostatnio ale na szczęście z kłopotów ratowała mnie moja złotowłosa księżniczka (z domu Rosiak).

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Pomysł kontrowersyjny, ale dobry.
    Kontrowersyjny o tyle, że dnia nastęnego trzeba mieć wygar do czegoś, co nie jest ani piciem, ani inną, mało powszechną i wielce potępianą, ale jednak ludzką aktywnością
    A dobry - bo jednak grać się chce i pić się chce i nie tylko :mrgreen:
    Tak, czy siak - trzeba kontynuować, bo było zacnie.

    Ale wczoraj przyfishowałem
    Mam JJ - podlewa Broda, mocno, ja call. Spada Q9x, on bet mocny, ja reise jeszcze mocniejszy, on call. Spada K. On czeka, ja all-in, on call. Co ma Miszczu - no zrobił mnie na całego... Pokazuje QQ. Mam tylko cztery auty. No i na Riwierze T... :shock:
    W życiu nie zgarnąłem puli za prawie 200bb na takim farcie. Tak, jak nie żarło przez długie miesiące, tak teraz "popuściło", że aż wstyd :?
    Dziwna gra, ten Texas Hold'em....

    Łysy - jak tam? Wczoraj już coacha nie słuchałeś tak dzielnie, ale mniemam, że Ci wszystkiego nie zabrali?

    Biedny Dawid :cry:
    Musi zacząć wchodzić z prawdziwymi układami, bo każdego blefa Łysy mu sprawdzi...
    Ostatnio edytowane przez RRufi ; 19-12-2006 o 08:01

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    No wszystkiego nie, nie było jednak najgorzej dzięki księżniczce no i mistrzu okuro tez był miły także tylko lekka wtopa

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Czy w I dzien swiat coś gramy bo pić można grubo ??

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Czy w I dzien swiat coś gramy bo pić można grubo ??