Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witam, mam pytanko czy na PS moge wplacic $ karta debetowa VISA electron, ktora posiadam w banku inteligo? wiem ze mozna dokonywac nia transakcji przez Internet i posiada kod weryfikacjny karty?

    czy pozniej moge wyplacic z powrotem na karte lub na swoje konto bankowe?

    pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Mam podobna sytuacje. Nie ma najmniejszych problemow.
    Wplaty: 3 sekundy. Wyplaty: 2-3 dni robocze.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Możesz wpłacić kartą VISA Electron bez problemu. Napisz do support@pokerstars.com (po polsku) a dostaniesz dokładną instrukcję dotyczącą wypłat.

  4. #4
    ok a jakies oplaty sa pobierane przy wplacie i wyplacie?

    i czy np: moge pozniej wyplacic przelewem.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12
    jest oplata i tak mozesz pozniej wyplacic przelewem na ta karte

  6. #6
    a podobno ta kwota jest zablokowana na 30 dni jezeli zwrot jest wiekszy nic wplata, wiec ok, trudno, jest jeszcze 2 opcja czyli przelew zawsze

    ale jezeli np wplacilem karta 50$ i za jakis czas znowu 50$ i wyplace teraz 100$ to chyba nie bedzie to zablokowane przez 30 dni, bowiem zwrot na karte jest rowny wplacie?

    pzdr.

  7. #7
    mkestragar pisz prosze na support@pokerstars.com po polsku o wszystkim Cie poinformuja.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Mi ostatnio (o dziwo) nie blokuja na 30 dni. Tylko, ze to zależy od VISY, nie od pokerroomu i widocznie cos sie zmienilo...

  9. #9
    juz wszystkie wiem i czytalem na ps , ale chodzi tutaj o bank

    a moze wiecej wplaciles niz wyplaciles dlatego nie blokuja, bo wiem ze jest to w celu jakichś zabezpieczen itp, ale jak sie przesle dowod wyplaty na vise to odblokuja ...

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Nee..