Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ciekawe kto usunal mojego posta ??/

    Czyzby komentowanie bzdur serwisu pokerowego bylo juz na tym forum zabronione ???

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ja usunąłem Twojego posta ponieważ nic nie wnosił do prowadzonej dyskusji a jedynie obrażał innego użytkownika forum i nie miało znaczenia którego.

    Dodam że nie był to żaden komentarz. Jakoś w Twoim poście nie znalazłem ani jednego słowa które odnosiłoby się do wcześniejszych wypowiedzi serwisu pokerowego w tym temacie.

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Kirek haha dobre dobre, za to posty Serwisu pokerowego wnosza mnostwo na tym forum... Normalnie gdyby nie jego 600 postow swiat polskiego pokera bylby taki ubogi ..... Przeciez wszystkie zawsze sa na temat i wnosza tyle do dyskusji...

    Zalosne, ale coz, czyzby kilkudziesieciu kolegow serwisu jednak na prawde istnialo ?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Kirek haha dobre dobre, za to posty Serwisu pokerowego wnosza mnostwo na tym forum... Normalnie gdyby nie jego 600 postow swiat polskiego pokera bylby taki ubogi ..... Przeciez wszystkie zawsze sa na temat i wnosza tyle do dyskusji...

    Zalosne, ale coz, czyzby kilkudziesieciu kolegow serwisu jednak na prawde istnialo ?
    wez sie puknij w leb ale tak naprawde mocno
    Nie trzeba byc kolega serwisa zeby spelniac nalezycie swoje obowiazki jako moderatora

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Czasami stara się chłopak pisać na temat a że ma przeważnie inne zdanie od nas to trudno. W końcu to jest forum dyskusyjne. Natomiast gdy serwis czy inni użytkownicy skupiają się na obrażaniu innych to ich posty również znikają. Dodam że czasami usuwam również posty które uznaję za off topic. Sorki panowie ale nie chce mi się przy każdym usuniętym poście pisać do autora na PW o tym bo zwyczajnie tego jest za dużo. Samo zniknięcie posta powinno być sygnałem że coś było nie tak.

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Kirek no daj spokoj, nie chce mi sie tego robic bo nie mam czasu na pierdoly, ale mozna by przejzec 600 jego postow zeby zauwarzyc ze 300 z nich to kompletnie nic nie wnoszace do rozmowy posty... Nikt ich nie usuwa...

    Zreszta nie ma o czym gadac... Widze, ze idziemy w kierunku, kiedy kompletne bzdury, maja w 90 % zero wspolnego z rzeczywistoscia maja spore znaczenie...

    No nic. Najwazniejsze, ze kilkudziesieciu kolegow serwisu go popiera

    The Runner nie podniecaj sie tak...

  7. #7
    Macia


    nikt ciebie nie zmusza do wypowiaddania się na tym forum masz jeszcze jeden wybór. Możesz zrezygnować z udzielania się na tym forum i nie bedziesz miał problemu że ktos usuwa twoje posty z wyzwiskami.

    Jak narazie twoje wyzwiska nie robią żadnego wrażenia na mnie i zostaja usuwane.

    Ciągle klepiesz to samo że pisze bzdury ze popieraja mnie wirtualni koledzy ze moj serwis to smieszny jest.
    Tylko kilkaset osob dziennie odwiedza go wiec jakoś nie są to sprawdzone przepowiednie.

    Tak samo sebkrol18 robił kampanie z banowaniem i nic mu to nie dało odgrażał się pisał mi na priv że to juz mój koniec i nic sie jakos nie stało.

    Widocznie Doli nie widzi takiego problemu jak sebkrol18

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Widocznie Doli nie widzi takiego problemu jak sebkrol18
    Problem jest, ale na razie biernie sie przygladam.

  9. #9
    możliwe że jest ale obustronny a nie tak jak ktos to widzi jedno stronny.
    Banowanie użytkowników to tylko nie daje zadnego efektu pozytywnego.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Banowanie użytkowników to tylko nie daje zadnego efektu pozytywnego.
    Jak by przetłumaczyć to zdanie z serwisowego na nasze czyli "Banowanie użytkowników nie daje żadnego efektu" to mogę się z tym zdaniem zgodzć.
    A za przykład moge podać ban dla pawelrada który nie dał żadnego efektu :twisted: