Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 92
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Kolejny artykuł o pokerze: http://www.express.lodz.pl/

    Niestety na stronie można przeczytać tylko jego początek, czy ktoś czytał go w całości i może coś więcej na ten temat napisać? Jakie jest jego przesłanie? Bo wstęp wygląda na kolejny wątek sensacyjny

  2. #2
    Przesłanie jest niestety takie, że gra w pokera poza kasynem to przestepstwo.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    ze poker jest w Polsce nielegalny to przeciez fakt i kazdy grajacy o tym wie. Moim zdaniem nie takie jest glowne przeslanie tego tekstu. Ja tu widze, ze gosc chce pokazac, ze nie widzi w tym nic zlego i nie rozumie dlaczego to jest zakazane. W porownaniu z tym co bylo w "Polsce”, material uwazam obiektywny.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    jak macie gazetkę zróbcie zdjęcie i wrzućcie tutaj cały artykuł.

  5. #5

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    23
    wogóle mi się nie podoba ten artykuł, może nawet lepiej nie czytać do końca bo tylko złość bierze... lepsza żadna promocja pokera niż taka !

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jakby nie poczatek to nawet pozytywnie napisane.

    To blajndy – wyjaśnia mi
    hehhe blajndy.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ok strona 14 ciekawie napisane ale czy jest na ktorejs ze stron ciag dalszy?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    to co jest na 14 stronie,to calkiem przyjemny artykul moim zdaniem,skromnym

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Co za kondon z tego pismaka!! Usmażę go!! Urwę mu łeb i nasram do szyi!! Mi tam moga wszyscy skoczyć, gram w zasadzie tylko w kasynie, więc mam wszystkich w dupie.

    Jutro od rana się tym zajmę. Macie moje słowo! Dziś musze skończyć teksty do CPP, więc nie mam kiedy, ale jutro zacznę z nimi wojenkę... Zobaczymy jak zareagują...


    Mistrz - pisze "blajndy" bo nawet nie wie jak ma to napisać...