Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    za wpłacenie 100zł na moje konto przekaze na kogoś 60$ na ibetonpoker.com
    powody:
    mam sporo gotówki na pokeround,jednak nie mam aktywowanego netielera,a na koncie puściutko.
    nie moge więc tego wypłacić,a obawiam się że pokeround może sobie zniknąć
    ewentualnie moge zaproponować wymiane tych 60$ przekazanych na kogoś dolarów na 60$ wpłaconych na jego netielera,oczywiście jeżeli pokeround wypłaci mi pieniążki.
    jeżeli jest ktoś zainteresowany to niech sie odezwie

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    p.s.
    ewntualnie przekaze na kogoś na pokerundzie 500$ za 1250 zł wpłacone na moje konto,choć i tak pewnie na taki deal nikt nie pójdzie

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    przegram na kogoś 60$ na ibetonpoker.com
    powody:
    Grozi ci za to bardzo słuszna likwidacja konta wraz z pieniędzmi na nim.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    przecież to moje pieniądze????
    dlaczego jest to zabronione????
    to tak jak bym sobie wypłacił
    a pozatym myśle że dotyczy to promocji,żeby ktoś sobie nie otwierał 40 kont i przegrywal do siebie pieniążków
    a tak co to za przestępstwo,pokeroom na tym zarabia wkońcu lecą mu rake,prawda????

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    tu prywatna policja ibetonpoker: jest pan aresztowany !!! :twisted:

  6. #6
    Witam w jaki sposób chcesz to załatwić bo jak w taki co ja mysle to chyba się nie zabardzo opłaca . :P :P :P :P

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    przecież to moje pieniądze????

    Tak ale grając w danym pokerroomie zobowiązujesz się do przestrzegania jego reguł. Przegrywanie pieniędzy celowo jest wszędzie i jest to egzekwowane.


    dlaczego jest to zabronione????
    Z różnych przyczyn. Główną jest polityka przeciwko praniu brudnych pieniędzy.

    to tak jak bym sobie wypłacił
    a pozatym myśle że dotyczy to promocji,żeby ktoś sobie nie otwierał 40 kont i przegrywal do siebie pieniążków
    Mylisz się. To nie jest tak, jakbyś sobie wypłacił. Dotyczy to wszystkich bez wyjątku.

    a tak co to za przestępstwo,pokeroom na tym zarabia wkońcu lecą mu rake,prawda????
    Jak widac pokerroomy to nie tylko krwiopijcy, większosc z nich przestrzega pewnych reguł. Celowe przegrywanie pieniędzy jest zabronione wszędzie i to z dobrych powodów, nie radzę tego próbowac

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    oki doki,już pieniązki lecą na konto wyplace to czysto legalnie

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    W sumie zastanawiam się jak oni sprawdzaja ze ktos przegral "celowo".Jak celowym przegrywaniem pieniedzy jest wchodzenie all in preflop z Ax to pudla w usa powinny bhyc juz zapelnione:P

    Tylko to wszystko ze szkoda dla nas (solidnych graczyTAA

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Pewnie coś w stylu:

    A: 50$
    B: 50$

    A: bet 1$
    B: raise 49$
    A: all-in
    B: fold