Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    6
    Jestem świeżo po książce Poker. Vademecum Gracza - Meinert Jan, wydaje mi się że na początek jest bardzo dobra, a co polecacie następnie?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A w jaką odmianę grasz?

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    6
    Texas Holdem NL

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Prawdę mówiąc zamiast literatury proponuję zapisać się do jakiegoś serwisu coachingowego.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Prawdę mówiąc zamiast literatury proponuję zapisać się do jakiegoś serwisu coachingowego.
    Mógłbyś coś więcej o tych serwisach napisać?

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie wiem co dokładnie chcesz wiedzieć, ogólnie serwisy instruktażowe to filmiki dobrych graczy, którzy uczą jak grać. Płaci się za takie coś w formie miesięcznego abonamentu (często jest też opłata startowa). Sporo tego jest więc musisz dokładnie wiedzieć czego szukasz, czy turnieje, czy cashe, czy SNG i wybrać coś dla siebie, no i trzeba jako tako angielskim się posługiwać.

    Tutaj jest jeden wątek:http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...wy-wybrac.html

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    6
    to z angielskim będzie cienko, ale poczytam i rozejrzę się, a co do książek co mógłbyś jeszcze polecić ?

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    jeżeli chodzi o polskojęzyczne to prawdę mówiąc nic nie czytałem, wiem, że jest:
    "W otwarte karty" Gus Hansen i książki "Harrington o Holdem" dwa tomy - obie czytałem po angielsku i mogę polecić, co prawda poker cały czas ewoluuje, a książki Harringtona mają swoje lata, ale podstawy zawsze będą takie same, więc na pewno będzie to dobry zakup.