Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Seat 1: milanese84 ($2,045 in chips) [ , ]
    Seat 2: labombas ($1,435 in chips)
    Seat 3: ixeM_ehT ($1,760 in chips)
    Seat 4: Urfindjus ($1,500 in chips)
    Seat 5: bammerbam ($1,500 in chips)
    Seat 6: SaddyDaddy ($1,530 in chips)
    Seat 7: Jallan9 ($1,380 in chips)
    Seat 9: Johnbye78 ($2,400 in chips)
    Seat 10: rammepikken ($1,450 in chips)
    ANTES/BLINDS
    rammepikken posts small blind ($25), milanese84 posts big blind ($50).

    PRE-FLOP
    labombas folds, ixeM_ehT folds, Urfindjus calls $50, bammerbam folds, SaddyDaddy calls $50, Jallan9 folds, Johnbye78 folds, rammepikken calls $25, milanese84 checks.

    FLOP [board cards: ,, ]
    rammepikken checks, milanese84 checks, Urfindjus checks, SaddyDaddy checks.

    TURN [board cards: ,,, ]
    rammepikken checks, milanese84 bets $150, Urfindjus bets $1450 and is allin, SaddyDaddy folds, rammepikken folds, milanese84 ???

    Gość po ok. 1000 grach na 20+2 ma niezłe ROI, bodajże 7-8%. Do JJ / KK nie pasuje mi trochę call PF, więc może AT? Bije nas jeszcze AQ z sensownych do powyższej linii rąk. Call/fold?

    z góry dzięki za sugestie

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    koles całkiem dobry raczej nie będzie limpował z MP gorzj niz z pocket pair lub AQ, obstawiałbym go własnie na AQ, mimo wszystko z tym co napisałes o kolesiu to fold bo tak naprawde to bijemy tylko AT a czesciej jestesmy z tyłu, aha napisałes w tytule minraise jakos nie widze tego :P ??

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Z tym miniraisem to wiem wiem, powaliło mi się - a dlaczego, to napiszę później .

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Ja bym callowal

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    urfindjus to całkiem przyzwoity gracz, ja tutaj instafold, ja go stawiam na AQ. TT też nie jest wykluczone, może mieć nadzieje na akcję na takim stole. Nie sądzę, żeby zrobił takie posunięcie z małą parą.

    pozdro,
    p

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    4
    Lol AQ chyba to nie jest najtrafniejsze, nie było podbicia przed flopem po pierwsze raczej z najwyszym stritem starałaby sie wygrac jak najwięcej ja go stawiam na AT gosc daje ci złe pot odd zebys nie mógł dobrac do strita lub koloru albo sam ma monsterdrawa( kolor plus strit)Q8 trefl

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Z tego rozdania wiadomo tylko że ten "reg" nie jest aż taki dobry. Nie istnieje żadna karta którą dobry sng reg może tak zagrać.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez daro1988 Zobacz posta
    Q8 trefl
    Q8 to chyba easy fold pre flop dla niego. Już prędzej KQ.
    Jeśli wiemy, że nie limpowałby AQ ani TT+, to chyba easy call? No chociaż jest jeszcze JT...
    A może trapował z asami pre flop, obudził się z ręką w nocniku i desperacko próbuje zgarnąć pulę?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    No właśnie wcale nie jest powiedziane, że nie zlimpował z AQ albo TT
    z KQ i JT raczej na pewno nie limpowałby z wczesnej pozycji, już prędzej uwierzę w slowplay AA.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Przy niskich blindach nie jest też w sitkach chyba błędem rozegrać JJ bez pozycji na set-value, nie?