Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    JAKIEŚ 2 MIESIĄCE TEMU ZABLOKOWANO MI KONTO Z POWODU OTWARCIA 2 KONT NA JEDNYM IP (OCZYWIŚCIE NIE PUSTE BO PUKI WPŁACAŁEM WSZYSTKO BYŁO OKI). KONTO POSIADAŁEM Z ROK PUKI NIE ZACZĄŁEM WYPŁACAĆ KASY . PISAŁEM JUŻ CHYBA WSZĘDZIE ZERO ODZEWU !!!
    - SUPORT NIE DOSTAJE MOICH MAILI WNIOSKUJE ZE MÓJ EMAIL JEST NA ZBANOWANEJ LIŚCIE ALBO COŚ TAKIEGO.
    - NIE BYŁO BY W TYM NIC TAKIEGO GDYBY NIE TO ZE 2 KONTO JAKIE JEST NA MOIM IP NALEŻY DO MOJEGO TEŚCIA, KTÓREMU PO TYGODNIU OD ZABLOKOWANIA ODBLOKOWANO BEZ PROBLEMOWO KONTO ON MIAŁ JAKIEŚ GROSZE JA KOŁO 330e
    - GDY DZWONIE DO NICH LUB PISZE Z INNYCH KONT MÓWIĄ ŻEBY WYSŁAĆ EMAIL .... GRR WYSŁAŁEM Z 30 I GÓWNO.
    - NADMIENIAM ZE MIEDZY 2 KONTAMI NIE BYŁO ROBIONYCH ŻADNYCH PRZELEWÓW KASY ANI ŻADNYCH MACHLOJEK

    PROSZĘ O ZASTANOWIENIE SIĘ NAD GRĄ NA TYM SERWISIE.
    Ostatnio edytowane przez zabujczy ; 15-12-2009 o 20:07

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    ok juz nigdy tam nie zagram

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    1. zainwestuj w slownik (nawet w nicku blad, sick)
    2. "ZABLOKOWANO MI KONTO Z POWODU OTWARCIA 2 KONT NA JEDNYM IP " i na tym powinienes zamknac ten temat
    3. wylacz caps

    MÓWIĄ ZĘBY
    cos przegapilem?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    Zauważ że 2 (puste) konto zostało bez problemowo odblokowane i to jest ciekawostka a nie to ze założyłem 2 konta ???
    Ostatnio edytowane przez zabujczy ; 15-12-2009 o 20:10

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    2. "ZABLOKOWANO MI KONTO Z POWODU OTWARCIA 2 KONT NA JEDNYM IP " i na tym powinienes zamknac ten temat
    A to czemu? Czy to zbrodnia zakładać 2 konta z tego samego IP? Zauważ, że niektórzy mają internet osiedlowy, gdzie wiele osób ma to samo IP...

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    a przeczytaj regulamin i juz
    na dodatek z tego co widzialem to tam byla jakas promocja no deposit ostatnio i pewnie zalozyl na wujka/babcie/psa

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    nie chodzi o to ze są 2 konta bo jak zablokowali oba i mi i dla teścia np, czytałem regulamin ale:
    1. konta zostały zablokowane przy probie wypłaty kasy !!! co mnie zastanowiło bo konta są zarejestrowane z 1 rok
    2. konto teścia zostało odblokowane bez problemu gdyż nic tam nie miał

    KONTA ZOSTAŁY ZAŁOŻONE ROK TEMU I NIE SKORZYSTAŁEM Z ŻADNYCH PROMOCJI

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez zabujczy Zobacz posta
    konta zostały zablokowane przy probie wypłaty kasy !!!
    Bo pewnie dopiero przy wypłacie kasy weryfikują, czy były jakieś nieprawidłowości. Gdyby chcieli sprawdzać wszystkie konta (choć takie coś akurat powinno być wykrywane automatycznie), za dużo pracy by to pochłaniało, a przy wypłacie to już chyba nawet mają obowiązek sprawdzić, czy nie było żadnych wałków.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    sorry ale czy to wazne czy korzystales z promocji czy nie ?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Mysle, ze trzeba probowac to wyjasnic - tesc / ziec bez problemu powinni miec mozliwosc korzystania na tym samym ip po weryfikacji - zwlaszcza jesli nie byly brane no deposit. Co jesli tesc by zalozyl na innym ip - wszystko wtedy OK ? ip nie powinno byc jedyna przyczyna do blokady.