Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    witam

    mam taki wstepny pomysl, ktory wydaje mi sie... ciekawy.
    chodzi o granie cyklicznych turniei na ps. liczba chetnych systematycznie rosnie (w tepie 1 chetny na miesiac, ale jednak). dla nie ktorych jest jednak mala przeszkoda. mozliwosc zdeponowania pieniedzy.
    moze wiec w zwiazku z tym wartaloby pomyslec o rozgrywani takich spotkan zamiast albo rowniez na expekcie. wydaje mi sie, ze jest tam wiecej polakow (co ma zalety ale i wady) kase mozna deponowac i wycofywac przelewem bankowym i w zlotowkach. no i ja tam moge grac. wpisowe mozna by zmniejszyc do 5+0,50 albo nawet 2 + costam. to juz szczegoly techniczne.

    ?

    pozdr.
    s.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z ta mozliwoscia deponowania pieniedzy to nie przesadzalbym, kaske moze wyplacic z ps na netellera, a z netellera mozesz na expekta. Z wplata jest podobnie, wiec nie widze tutaj zadnych problemow. Po drugie nie jestem pewien, ale zdaje sie tylko PS umozliwia zakladanie prywatnych turniejow, a to jest zdecydowanie lepsze niz zbieranie sie i na trzy cztery zapisywanie sie do Sit&Go (co tez przerabialismy). Po trzecie nasze turnieje na PS to juz powoli tradycja, ktorej nie chce zmieniac.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    w rzeczy samej, nie widze problemu w przelewaniu do i z expekta. ale jest dla mnie problemem wykonywanie tej operacji na ps. to taki prozaiczny powod, ze nie pojawilem sie na zadnym turnieju.
    ale chyba to prawda, ze ciezko bedzie zamowic cykliczny turniej w expekcie (chociaz z obsluga nie zaszkodzi porozmawiac jesli bedzie ktos zainteresowany poza mna). bede wiec musial przezwyciezyc swoje lenistwo i zalozyc sobie nettelera.

    pozdr.
    s.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    :? Taaa obsługa w expekcie jest gorsza od infolini w tpsa :x Bana mieli mi zdjąć z pół roku temu i do dzisiaj się nie doczekałem Możesz z nimi spróbować z nimi porozmawiać :roll: podobny skutek jak gadanie z idiotą.