Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jeden z najbardziej rozpoznawanych roomów w sieci Ongame - TowerGaming przenosi się do sieci Cake Poker (dokładnie, jeżeli dobrze rozumiem - do Euro Cake Network - nie obsługującej amerykańskich graczy - ale połączoną z Cake Poker). Strategia TowerGaming kładzie duży nacisk na grinderów, a nie rekreacyjnych graczy, w przeciwieństwie do planów bwin i jego Ongame, które bardziej chce się skupić na graczach rekreacyjnych - stąd prawdopodobnie taki ruch.

    Minusem dla grinderów, jest ograniczenie rakebacku w sieci Cake do max 33%. Szczegóły nowej oferty Tower mają być wkrótce ogłoszone.

    Kolejny dobry news związany z siecią Cake jest taki, że od dzisiaj ma być możliwe korzystanie z zewnetrznęgo oprogramowania takiego jak Poker Tracker i Holdem Manager. Już w lipcu Poker Tracker podpisał umowę z Cake, która miała na celu umozliwienie przetestowania współpracy ich HUD'a z siecią. Nie wiem jak to na dzień dzisiejszy wygląda, ale pewnie na starcie działać będzie PT, z pewnością HM też niedługo dołączy. No a dla tych, którzy się boją trackerów Cake oferuję możliwość zmieniania nicka co 7 dni.

    Ktoś już testował czy rzeczywiście działa?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Ongame ma jakies plany blokowania trackerow? Bo nie jestem w temacie. 33% to i tak lepiej niz realnie na ongame wychodzi.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    33% to oczywiscie oficjalny max, "pod stołem" jak zawsze można sporo więcej.