Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: click2pay

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    Na jakiej zasadzie dziala ten portfelik , czy ktos go uzywa.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Uzywam od 2 lat, od niedawna maja support w jezyku polskim. Dziala na zasadzie takiej, ze wplacajac gdzies mozna zamiast podawac dane karty kredytowej wplacic wlasnie click2pay'em, ktory posredniczy i on automatycznie pobiera pieniadze z karty kredytowej i przekazuje do danego pokerroomu (chyba ze jest zasilony click2pay wyplata z jakiegos to oczywiscie pobiera z konta click2pay). Jest jakas symboliczna oplata cos kolo 1-2%

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    a używałeś może ich karty debetowej?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    uzywalem - bez problemow (nie przeliczaja na cady jak neteller z tego co zauwazylem )

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Też mam ich karte tylko problem w tym że po wpłacie na karte:
    - nie ma mozliwości zwrotu reszty $ po wypłacie na konto
    - nie można podejrzeć stanu konta po wypłacie ATM, a przez to nie wiem po jakim kursie mi to przeliczają. Chociaż intuicja podpowiada że jest to lepsza opcja niż NETeller ATM

    W suporcie powiedzieli mi że można ("spróbować") sprawdzić stan konta w bankomacie ale mi sie nie udało (PKO BP). Próbowałeś w innych bankomatach?

    Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    no ciezko z tym podgladem nie probowalem raczej, zawsze mozna pytac supportu ile nam zostalo $ i dobrac gorzej jak za duzo sie kliknie to kara :P
    A kurs to chyba bankowy na dany dzien

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    No właśnie w suporcie też nie wiedzieli jak sie ich pytałem, tylko powiedzieli żeby spróbować w ATM-ie a tam.... wiadomo. :/

    pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Hmmm, mi nie robili problemow.... :
    Dziekujemy bardzo, ze skontaktowal sie Pan z serwisem CLICK2PAY.

    Chcemy Pana poinformowac, iz na dzien dzisiejszy Pana Debit Card zasilona jest w wysokosci USD 60,28.

    Przy dalszych zapytaniach jestesmy chetnie do Pana dyspozycji.

    Wazna informacja: Prosimy o bezposrednia odpowiedz na ten email. W ten sposob pomoze nam Pan w przyszlosci szybciej opracowywac zapytania skierowane do nas. Dziekujemy.

    Wiec nie wiem czemu Cie tak zbyli......

  9. #9
    Wie ktos moze jakie poker roomy godne uwagi sa obslugiwane przez Click2pay ? Ktore z nich byscie polecili ?

  10. #10
    Wie ktos moze jakie poker roomy godne uwagi sa obslugiwane przez Click2pay ? Ktore z nich byscie polecili ?