Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 50$ DoN

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    7os
    villain bb stack 3400
    hero utg 1700
    blindy 125/250

    Hero AJ bet 500, foldy, BB calls
    flop TT4 rainbow, BB checks, hero ???

    Nie gram zadnych turniejow, pls help.

    edit: zle blindy
    Ostatnio edytowane przez Larghart ; 25-04-2010 o 18:21

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez larghart Zobacz posta
    7os
    villain bb stack 3400
    hero utg 1700
    blindy 250/500

    hero aj bet 500, foldy, bb calls
    flop tt4 rainbow, bb checks, hero ???

    Nie gram zadnych turniejow, pls help.
    fail

  3. #3
    bezpieczny stack 7 os i utg, jak dla mnie fold preflop(wazne jeszcze jest jakie sa stacki shortow ale i tak nie masz przy takich blindach innej opcji jak push or fold preflop)
    Ostatnio edytowane przez JasiuZ ; 25-04-2010 o 16:59

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    2 graczy oprocz mnie mialo cos lekko ponizej 2k, reszta bezpieczna
    ja mam 1700 wiec jak przejda blindy bede mial niecale 2BB wiec nie widze jak moge to spasowac pf, co do open shove pf tez mi sie nie podoba bo raczej nikt nie sprawdzi mnie z gorszym asem. Dynamika stolu - na minbety ludzie robia shove/fold wiec nie widze tez sensu podbijac wiecej niz do 2BB

  5. #5
    No to w takim wypadku ja gram onen shove i prawdopodobnie zgarniam blindy i spore ante i znowu mamy wzgledny spokoj. Nie ma miejsca na limpowanie w tym wypadku.

  6. #6
    wez pocwicz pisanie, bo tego nie da sie przeczytac, podbiles limpem, bb sprawdzil checkiem, nic nie rozumiem o co Ci chodzi, w ogole co to za podbijanie/limpowanie za 1/3 stacka, moze jakies podstawy przeczytaj zanim dony za 50$ zaczniesz grac.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    wez pocwicz pisanie, bo tego nie da sie przeczytac, podbiles limpem, bb sprawdzil checkiem, nic nie rozumiem o co Ci chodzi, w ogole co to za podbijanie/limpowanie za 1/3 stacka, moze jakies podstawy przeczytaj zanim dony za 50$ zaczniesz grac.
    Sorry big blind byl 250 - my bad. Zatem zrobilem minraise do 500, a on sprawdzil.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    wow !! po cholere grasz na takich wysokich stawkach jak minireisujesz z takim stackiem ?? push pre flop innej opcji nie masz

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    preflop push push push
    unikasz wtedy klopotliwych sytuacji takich jak Twoja:P