Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    Witam ma problem natury technicznej chyba sciągnołem sobie najnowsza wersje paradise poker ze stronki przy właczaniu sie pierwszy pasek leci do konca i wyskakuje ze chce pobrac update i owy update nie łaczy z ftp pisze3 mi takie coś "ERROR DOWNLOADING THE REQUESTED FILES" dlaczego nie mogwe sie połaczyć aha dodam ze mam sp1 i jestem w sieci Lan. Pomóżcie.

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez para79 Zobacz posta
    Witam ma problem natury technicznej chyba sciągnołem sobie najnowsza wersje paradise poker ze stronki przy właczaniu sie pierwszy pasek leci do konca i wyskakuje ze chce pobrac update i owy update nie łaczy z ftp pisze3 mi takie coś "ERROR DOWNLOADING THE REQUESTED FILES" dlaczego nie mogwe sie połaczyć aha dodam ze mam sp1 i jestem w sieci Lan. Pomóżcie.
    Spróbuj manualnej dokonać aktualizacji. W tym celu zlokalizuj folder, w którym zainstalowany jest poker. Wewnątrz powinna znajdować się aplikacja o nazwie update. Uruchom ją i sprawdź czy pomoże.

    Jeśli nie, to napisz proszę na poland@sportingbet.com w tej sprawie. Postaramy się jak najszybciej rozwikłać Twój problem.

    Pozdrawiam