Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Samodyscyplina

  1. #1
    Witam, mam pewien problem i prosiłbym o kilka wskazówek, mianowicie jestem graczem niskich stawek gram na NL 10 jednak ostatnimi czasy zaczałem diametralnie rozbudowywac bankroll,, rozbudowałem go na tye że mogłby być on podstawą gry o 2 limity wyżej, jednak pojawił się u mnie problem, gram dosyc duzo, nie pracuje więc gram naprawde dużo, rozbudowa bankrollu sprawiła że zacząłem szalec, codziennie już nie wystarcza mi wygrywac kilka BI bo chce wiecej co sprawiło że zaczalem eksperymentowac, wszedłem na wyższe stawki oraz grac w inne odmiany pokera, przez co straciłem dużo, opamiętałem się wypłaciłem połowe by mnie nie kusiła w lobby pokera, mam coś takiego że spoglądajac na bankroll byłem zły ze gram na niskich stawkach ale tym samym zdaje sobie sprawe że jeszcze nie nadaje się przejśc o limit wyżej, chciałbym jakoś systematycznie grać np 5 godzin dziennie narzucic sobie jakas dyscypline może notowac w zeszycie i zapisac jakis swoj wlasny dekalog, może jakas ilosc BI ktora dziennie by mi wystarczała sam nie wiem, prosiłbym doświadczonych graczy o jakies rady jak sobie z tym poradzić, nie mam nikogo z kim mógłbbym o tym porozmawiac bo nikt z mojego otoczenia nie traktuje tego poważnie i nie rozumie tej gry, prosze o jakies wskazówki i rady, dziekuje i pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mam podobny problem. Na razie wydaje mi sie, że najlepszym rozwiazaniem byłoby nie zagladanie do cashier, nie sprawdzanie winrate itd... Nie wiem tylko jak to zrobic

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez zico Zobacz posta
    notowac w zeszycie i zapisac jakis swoj wlasny dekalog
    zeszyt - holdemmanager.com
    dekalog - venganza.org

  4. #4
    masz problem kolego, bo albo wyplacasz albo przechodzisz na wyzszy limit. mozliwe ze szalejesz tak gdyz dane stawki juz cie nie zadawalaja.