Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jeszcze jedna reka. Juz w kasie na EPT Praga, mam 450k, blindy 3/6k. Pagano majacy 400k open limp z buttona... (lol) , SB call, my K9o na BB check.

    Flop 962 rainbow, SB grajacy dosc czytelnie z 250k bet 10k, my call (wg mnie blad powinienem byl wrzucic male podbicie ale pominmy to), Pagano call.

    Turn Qo, SB check, my check, Pagano check.

    River To, SB check, my check, Pagano 25k bet, SB dlugo mysli i call.

    My call czy fold?


    PS, flop call czy raise?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nie wiem czy range SB zawiera na tyle dużo J9, 98, 97, żeby call był tutaj właściwy. Gorsze 9x raczej nie sądzę, bo przecież ma hero za sobą więc musi to brać pod uwagę. Na flopie lubię raise, ponieważ to lepiej definiuje rękę Pagano (jeśli będzie kontynuować to można na luzie się zwinąć) i ułatwi nam rozgrywanie ręki przeciwko SB.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Raise na flopie, a co moim zdaniem chyba ważniejsze bet około 30k na turnie.
    Na riverze z bólem, ale call.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Raise na flopie, a co moim zdaniem chyba ważniejsze bet około 30k na turnie..
    Tia, gralem w Pradze duzo bardziej agresywnego pokera niz zwykle a w tej rece zupelnie zaspalem

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Raise flop. Na river fold. Zagranie Pagano wygląda na value-bet. Po licytacji na flopie któryś z blindów musi mieć 9x, więc karta Włocha na pewno musi mieć jakiś potancjał. Zastanawia mnie jaką rękę Luca zlimpował z BT i zrobił call jako trzeci na tym flopie, po czym gra check behind Q turn? 78/9x/T7?/75? (z tymi GS'ami raczej betowałby turna, spadła dobra karta do zgarnięcia puli). SB bijemy, kluczowe pytanie jak często Pagano tu betuje K9-.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Na riverze z bólem, ale call.
    wat, co tutaj bijemy? fold river

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Pagano musiałby tu blefować a caller ocenić go na blef i callnąć ze swoją słabą dziewiątką/szóstką - MSZ szansa na to przekracza potrzebne 20%.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    No wiec po rozdaniu (obv results oriented) przeprowadzilem nastepujaca analize:

    SB gra prostego pokera, trafil na flopie pare i zabetowal. Na turn nie trafil drugiej ani na river wiec przeczekal. Na river dlugo sie zastanawial nad callem wiec pewnie powyzsze jest prawdziwe, zastanawial sie czy jego para jest dobra.

    Czyli moje K9 bije wszystkie jego pary z flopa z wyjatkiem A9.

    Czyli fakt, ze SB dorzucil do puli 75k kolejne 25k tak naprawde zwieksza mi oddsy a nie zmniejsza bo jego raczej bije.

    Czyli pytanie jak czesto tutaj Luca blefuje i z czym, czy moze byc tak ze callowal z overkartami i trafil?


    Results: SB call z 93o. Pagano pokazuje 2x i SB zgarnia pule a Goral ma sie z niepyszna

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jakim cudem sb zgarnia pulę? Miałeś chyba na myśli 92o?

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    a Goral ma sie z niepyszna
    Myślę że ta część wypowiedzi miała znaczyć że Góral zrobił FOLD na river.