Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    O godzinie 00:00 GMT w piątek 6 marca zostaje udostępniony kod bonusa o wartości 10 000 USD! Nazwa kodu: midnight

    Kod będzie ważny tylko przez 24 godziny i będzie dostępny dla WSZYSTKICH graczy Everest Poker.

    Jest to bonus tego samego typu co premia przyrostowa, którą gracze wyrabiają stopniowo, w miarę grania na prawdziwe pieniądze. Nowi gracze będą mogli wykorzystać premię powitalną po skorzystaniu z oferty „midnight.”
    Jeśli gracz ma inne premie w kolejce, musi je wykorzystać w celu uaktywnienia kodu: midnight.



    Więcej informacji o premiach: http://www.everestpoker.com.pl/zobacz/bonus-w-everest
    Ostatnio edytowane przez EverestPoker.com.pl ; 16-03-2009 o 23:21

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mozesz napisac ile pkt trzeba na 1$?
    Czy to jest ten przyrost 100pkt na 7$?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Czy ktos w Everescie jest pierdolniety??
    Wpisalem tego bonusa i pisze mi ze mam go wyrobic do .... jutra loooooool.

    Przeciez zeby go wyrobic to trzeba grac z pol roku a tutaj dostalem 1 dzien loooooool.
    Po huj dajecie takie promocje??
    Myslicie ze ktos go wyrobi w ciagu jedengo dnia?? Przeciez to trzeba zrobic 142k pkt liczac 7$ za 100pkt.
    To juz mogli by dac jakiego bonusa na poziomie 30% rb ale zeby mozna bylo go wyrabia z 3 miesiace a nie taka akcje robic.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    powodzenia kurak - 200 stołów i do przodu

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    spoko, dasz rade!

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Trzymamy kciuki

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    hahaha grubo

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Tez mam jeden dzien... zjebane zmiencie to ja 3 miechy czy cos...

    Ladnie zjebane... ale o to pewno chodzilo, echem sie odbije, pewno sporo ludzi sie zlapie i nie zauwarzy a everest nie straci praktycznie nic...

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Niezły chwyt marketingowy - 10 000$ więc zaraz troche luda poleci (pewnie ktoś nowy sie zarejestruje). A że potem dowiedzą się, że to lipa... to już ich problem, ale jak sie zainteresują to może coś zagrają. Na szczęście dzięki kurakowi dowiedzieliśmy sie o tym przed aktywacją tego bonusu (i ewentualną rejestracją w przyp. nowych userów)

  10. #10
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    .....................
    dodam tylko jedno, choć w sumie to powinien być problem Doliego
    (a może to jest uzgodnione )


    pzdr
    Ostatnio edytowane przez pokerstars ; 06-03-2009 o 18:53