Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Czy jest ktos zadowolony z tego pokeroomu? No bo ja już kurwa nie mogę!! Takie układy jak tam chodzą to czyste szaleństwo. Na karcie AA to ja już nie wiem czy wogóle wchodzić w rozdanie. Raz na 6 coś zbiorę mają AA na ręku. Notorycznie ja strit ktoś kolor ; ja kolor ktoś full i tak do cholery w koło. Może tylko ja mam takiego pechozola; jest ktoś jeszcze???

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Zalezy jak grasz z ta reka, jesli agresywnie, doprowadzajac do HU i przegrywasz, to rzeczywiscie masz troszke pecha. Ale jesli grasz na niskich stawkach, badz na limicie i wiele osob wchodzi do gry, to AA nie jest juz taka dobra karta, i trzeba sie liczyc z czestszymi porazkami.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Moja ostatnia rozmowa z ownerkiem:

    -Miałem AA, raise o $30 i wszyscy sie poskładali
    -ile zgarnąłeś?
    -$17, wole być $17 do przodu niż wdupić 200

    jeśli chodzi o gre na stolikach, to mam takie samo podejście, chyba że wierzysz, że zgarniesz dużą pulę mając tylko... jedną parę

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    co do AA- grałem dziś na stoliku 0.25/0.5$ NL na PS
    pozycja UTG- zdecydowałem się na limp, a po jakimś becie na ewentualny raise. Niestety 4 gości tylko call.
    flop KTT
    ja bet, kolo raise, ja re raise...
    miał ATs - pewnie nawet rpzy pre flop raise by sprawdził :?
    cóż AA to tylko para :roll:
    nie ma jak to kochany PS (nieprawdaz Warsaw ? btw to co dziś się działa na moim stoliku w turnieju 11$ +R, szkoda słów)

    Soprano

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jakby tego było mało-
    20$ freezout turniej
    AJs -all in gośc call z A4 off flop 354 turn 4 river J :?

    qrde mam pecha do tego serwisu
    a w tym czasie na SB 120$ na +

    Soprano

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Panowie nie bardzo zrozumieliście o co mi chodzi. Nie chodzi tylko o rękę AA czy KK ale ogólnie o ten pokerroom. Jeśli chodzi o grę z AA na ręku zawsze mocno podbijam przed flopem

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    No ja tam nie gram, ale przegladajac "gorzkie zale" albo inne spiskowe tamaty to tylko PS, PS, PS... na temat Expekta, zadnych takich opinii raczej tam nie można spotakc. Pewnie masz czarna serie, ktora niedlugo sie skonczy i po placzu

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Co do tego AA Soprano,to ja wychodze z zalozenia ze jesli gram ringa i flop daje pare niezaleznie czy to 1010x,JJx,QQX,kkX a mam over pair to przechodze do defensywy i w zasadzie nie bije sie juz o pot po raise od rywala,gdy w rozdaniu jest kilku limpow zawsze graja klasyczne rece J10,K10,QJ,A10 i na 95% ktos ma juz trips inny draw na str8 itd dlatego tak wazny jest opening raise.
    Po podbiciu gosc pewnie i tak sprawdzilby z A10s,ale taki flop 1010k nic dobrego nie wrozy-jesli dostales raise IMO bez roznicy czy to bylby ps czy inny pokerroom.
    pzdr skaand

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Cytat Zamieszczone przez VITORIO
    No ja tam nie gram, ale przegladajac "gorzkie zale" albo inne spiskowe tamaty to tylko PS, PS, PS... na temat Expekta, zadnych takich opinii raczej tam nie można spotakc. Pewnie masz czarna serie, ktora niedlugo sie skonczy i po placzu
    Daj Boże byś miał rację :?

  10. #10
    Witam ja gram sporo na expekcie i nie mam do niego wiekszych zastżeżen. wyciągam na nim niezło kase