Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    Szukałem jakiegoś ogólnego topicu o sharkscop-nie znalazlem wiec zakladam nowy wątek...

    Wie ktoś może co się stało z sharkscope-pojawia mi się coś takiego gdy chciałem dokladniej zlustrowac swoje statystyki

    PokerStars Opt-In / Remove Reset
    To make all of your statistics publicly viewable or remove a username reset, transfer $0.03 to the username SharkScope on Pokerstars.

    Jakas nowa "durnota" Próbował juz ktos przelewu? i jak to się ma do tego ze pokerstars zabrania korzystania z sharka ?Może jakas pułapka

    pzdr i z górydziekuje za wyjasnienie.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Generalnie to tragedia z tym SS. Przelewu nie próbowałem - kwota spora (na nasze to prawie 10gr będzie) i strach, kurwa, zaryzykować.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    W nocy przelalem cale 3 centy i nadal nie moge ogladac swoich statystyk. Generalnie nie wiem o co chodzi

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Generalnie to tragedia z tym SS. Przelewu nie próbowałem - kwota spora (na nasze to prawie 10gr będzie) i strach, kurwa, zaryzykować.

    jdx
    tak... spora nie spora-pokerstars dostanie bez zadnego wysiłku baze graczy korzystajacych z nielegalnego (na ps) oprogramowania.
    tego a nie straty 3 centow sie boje.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Nigdy nie wchodze na sharkscopa podczas grania, wiec moga mnie cmoknac

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    ja mam na sharku wykupiony abonament i widze statystyki z PS tak jak dawniej bez wysyłania 3c

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    widze abonament podrozal 2x