Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Zapraszam wszystkich do gry w Noworcznym Freerolu tylko dla Polaków !!

    Gramy w poniedziałek 01.01.2007, godzina 20.00
    Zapisy rozpoczynają się o godzinie 18.30

    Podział nagród:

    1-sze miejsce - bilet o wartości $50+4
    od 2 -10-tego miejsca - bilety o wartości $20+2 ticket
    od 11-20-tego miejsca - bilety o wartości $10+1 ticket

    Tym razem nie potrzebne bedą tickety - wchodzicie do lobby turniejowegio i rejestrujecie się do gry.

    Zapraszamy do gry !!!

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Odpowiedz mi na priva bo support nie dziala a moze tobie udalo by sie to zalatwic.

  3. #3
    Swietnie. Polowa zarejestrowanych to nie sa Polacy...

  4. #4
    Ale narodu ;( - fucktycznie z ticketami bardziej mi się podobało.

    pozdr

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    to niech tickety dają tylko pierwszej 20 polaków

  6. #6
    no własnie 500 osób jest z tego 400 to obcokrajowcy :/

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Betsson dzisiaj ladnie namieszal z tym turniejem. Mialo byc tylko dla Polakow a zapisalo sie pelno innej wiary (500 osob) i nikt nie wiedzial jak beda dzielone nagrody. Mialo byc 20 biletow a w lobby pisalo ze 40 miejsc jest platnych. Pozniej wiara z innych krajow po 2 godzinach gry kapnela sie ze to turniej tylko dla nas i na chacie rozgorzala sie wielka dyskusja, "nasi" twierdzili ze nagrody tak i tak beda przyznane tylko Polakom a oni do konca wierzyli ze tez cos dostana. Suma sumarum i tak nie wiem jakie byly te nagrody bo skonczylem turniej na 23 miejscu a przede mna bylo tylko kilku naszych a na koncie pojawil mi sie bilet 5$+0.5 a taki podobno nie byl przewidziany.... Wiec jezeli mialo byc 20 biletow a ja bylem 23 wnioskuje ze bilety dostali tylko Polacy, tylko nie wiem dlaczego dostalem jakis bilet za 5 dolcow....

  8. Witam,
    Cóż - chcieliśmy dobrze ...
    Dział techniczny zapewnił nas, ,że spokojnie możemy zrobić freeroll tylko dla Polaków, bez korzystania z ticketów ...
    Nie wyszło ...

    Niestety nie mogliśmy nie przyznać nagród obcokrajowcom, którzy wzieli udział w turnieju - rejestracja była dostępna dla wszystkich ..
    Dodaliśmy za to dodatkowe tickety graczom z Polskai, którzy zakończyli grę blisko finałowej dwudziestki.

    Wracamy do starej, sprawdzonej metody z przyznawaniem ticketa wszystkim Polakom.

    Pozdrawiam

    Milo

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Witam,
    Cóż - chcieliśmy dobrze ...
    ... wyszło jak zawsze

    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Wracamy do starej, sprawdzonej metody z przyznawaniem ticketa wszystkim Polakom.
    ROTFL, stara to może i ona jest ale na pewno nie sprawdzona. Ja jeszcze przed żadnym turniejem nie miałem ticketa

    kabo