Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Siemka,
    czytam ostatnio trochę artów o pokerze i jedna z największych zasad to przestrzeganie BM... a co, gdy owego bankrolla nie mamy, a nie chcemy ryzykować takiej kwoty jak 20 max. BI czyli na mikrostawkach 100$. Jak radzić sobie z zarządzaniem pokerowym portfelem, gdy mamy tylko 1-5 max. BI. Sam cztery dni temu zainwestowałem 5$ czyli jeden max. BI na najniższych mikrostawkach. Jak można się było spodziewać, mimo początkowego upswingu, gdy prawie zczterokrotniłem kwotę, wszystko przegrałem, co dało mi dobrą nauczkę. Więc teraz pytanie: jak radzić sobie z małym rollem, bez uciekania się do pomocy osób trzecich np. ************* etc. Nie powiem, gra jest wtedy bardzo emocjonująca, ale i wpadnięcie w tilt praktycznie gwarantowane, co na własnym przykładzie pokazałem.

    Hints?

    *tam gdzie gwiazdki znany "strategiczny" serwis oferujący 50$ na start kariery.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mozna grac na shorcie z poczatku:]

  3. #3
    Ja kiedyś zaczynałem od freerollowych S&G. Znajdziesz takie na Everescie i PKR.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jak możesz zainwestować na początek tylko 5$ to po prostu nie idź na NL5 tylko siądź na sity za 10 centów i nie będzie problemu z szybkim bankrutem. Są takie np. na Everescie.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    wplac 40$ i graj nl4 po 2$ na stół

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No na ipoker też masz sng za 10c i NL2 jest a nie odrazu NL5

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    @Oskarek89
    Kwota 120zł... niby nie jest to ogromna suma, ale jednak dla początkującego gracza to duże ryzyko.

    Siedziałem teraz na PLO - nl2 (bb=2cemty) i mimo wszystko, ze zbyt małym rollem szybko wpadłem w tilt, a potem bankrut... ;/

    @bras: freerollowe sity z realnymi wygranymi?

    @kurak
    Wg ************* do komfortowego grania ss potrzebuje 30*min. BI czyli 30$.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    @kurak
    Wg ************* do komfortowego grania ss potrzebuje 30*min. BI czyli 30$.
    A wg Ciebie ile potrzebujesz?
    Moze akurat 20$.

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Nie grałem strategią short-stack, więc nie jestem w stanie się określić. 20$ pewnie nie było by tak niewygodne, jak 5$ ;/

    Wiem, że bez inwestycji długo jeszcze będę stał w miejscu, ale to chyba dylemat każdego początkującego.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Przeciez masz duzo stron co daja za darmo kase wiec w czym masz problem??