Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Dlaczego tak ?

  1. #1
    Dzieńdobry to mój pierwszy post na forum, więc na wstępie się przywitam. Grałem dzisiaj w Texas'a i doszlo do dziwnego podzialu na stole. Krupier podzielil pieniadze pomiędzy dwóch graczy:

    777KJ + 400$
    KK77J + 100$

    czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego ?

    Pozdrawiam
    Smrodek

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez MishSmrodek
    Dzieńdobry to mój pierwszy post na forum, więc na wstępie się przywitam. Grałem dzisiaj w Texas'a i doszlo do dziwnego podzialu na stole. Krupier podzielil pieniadze pomiędzy dwóch graczy:
    777KJ + 400$
    KK77J + 100$
    czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego ?
    Pozdrawiam
    Smrodek
    niejasno napisałeś, powinieneś napisać co było na stole i w kartach graczy, ale na moje oko to był tam side pot, ktoś może wygrać tyle ile sam dołożył do puli, jak nie miał to reszte dostaje koleś co dołożył więcej, no chyba że była inna sytuacja (?)

  3. #3
    Niestety tylko tyle udalo mi sie zapisac, reszty po prostu nie zdązylem. W kazdym razie byla to normalna rozgrywka bez zadnego all in po prostu jeden sprawdzil i okazalo sie ze ma 777KJ w tym ukladzie wiec sprawa wydawala sie zalatwiona a tu taka niespodzianka.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    To raczej musial być side pot, moze gracz z 77KK zagral po prostu za wiecej niz mial ten z 777, nie dajac allina. Gracz z trojka majac mniej zetonow zrobil call, ktory byl jago allinem.
    Nawet jesli nie bylo trzeciego gracza to nadwyzka w niektorych pokerroomach zostaje na stole jako side pot

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2
    Witam serdecznie,

    może i ja dorzucę swoje pytanie. Rozdanie ma Pokerchamps, może mi ktoś wyjasnie podział chipsów. Opis po grze: "renzzo wins side pot ($5,98) with a Flush, Grimalkin wins pot ($8,07) with full house, Fours full of Deuces".
    Dodam tylko że przed wejściem miałem równo $5 i jak to z kolorkiem zagrałem allin (dodam że miałem też Asa), jakież było moje zdziwienie po wygranej gdy trafiło do mnie $5,98. Ktoś może mi to objaśnić bo jak dla mnie to kolor to najsilniejsza karta....... chyba że się mylę????

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Grimalkin wins pot ($8,07) with full house
    przypuszczalnie Grimalkin wszedl podczas gry allin i wygal maxymalna odpowiadajaca mu pule a ty wygrales reszte jako ze miales drugi najmocniejszy uklad i zgarles kase ktora zostala dolozona po allinie Grimalkin'a, tak mi sie wydaje, gdybys pokazal historie gry bylo by to latwiej stwierdzic

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Cytat Zamieszczone przez renzzo
    Ktoś może mi to objaśnić bo jak dla mnie to kolor to najsilniejsza karta....... chyba że się mylę????
    Nieco Cie rozczaruje, mylisz sie i to bardzo, od koloru silniejszy jest kolejno:
    1. full 2. kareta 3. poker
    koles mial fula, czyli byl lepszy i ciesz sie ze mial mniej zetonow bo zabralby Ci rowniez twoje $5

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    6
    Witam dozuce jeszcze swoje pytanie.Grywam czasem na wp w 5 draw i spotykam sie z sytuacja ze gdy jestem duza w ciemno i wszyscy wyrownali (do mnie) to moge czekac a gdy inna osoba miala ta sama sytuacje to zdarzalo sie ze czekala a kiedy indziej ze wchodzila.O co chodzi czy te ich zasady sa zle?Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    No możesz czekać albo podbijać jeszcze jeżeli jesteś na bb.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    6
    no ale inna osoba ktora ma ta sama sytuacje ma do wyboru wejscie i podbicie ,od czego to zalezy kiedy jest czekanie lub wjescie w tej samej sytuacji ,co to bb?