Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Piła

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Jak w temacie. Gra ktoś na żywo w Pile??

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    rozumiesz przez to grę:amatorska typu hala
    polamatorska typu jakas nizsza liga lub liga halowa
    czy prof typu IV liga i wzwyz?

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Witam!

    Ja jestem z Piły ale nie słyszałem o tym żeby ktoś tutaj grał live czy nawet przez neta.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Widus samochod ci sie zepsul w okolicy??

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jeszcze do niedawna pracowałem w pewnej firmie windykacyjnej z Piły i któregoś razu napisałem na firmowym forum o pokerku. Zero odzewu, a w firmie pracuje sporo młodych ludzi...

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Ewentualnie możesz popytać w "bowlingu" jest to dyskoteka hmm klub ;p który mieści sie pod hotelem "Rodło". Kiedyś jeden znajomy mi mówił ze właściciel tego lokalu gra w pokerka z innymi "biznesmenami" i podobno o niezła kasę. Dokładnie sie nie dopytywałem co i jak bo to nie na moją kieszeń ;p.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Grałem z nimi, grają dość grubo, ale słabo W zasadzie easy money Grają najczęściej koło tej pilskiej agenturki...

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Możesz mi podać gdzie mniej więcej grają i jakie to są stawki? Własnie tez slyszalem ze poziom mizerny no ale stawki jak na tamten czas za duze dla mnie.

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Grają mniej więcej poziom 5/5 albo 5/10, czasem szybkie sity po 200-300 zeta od głowy, pierwszy zgarnia 80%, drugi 20%. Goście mają kaskę i się bawią, ale grać za bardzo nie potrafią. Ja tam byłem zadowolony po grze z nimi

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Jack poczułeś się jak rounder wśród turystów?