Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Jakie generalnie podejscie przyjąć kiedy zostajemy we dwoch a gosc 90% rozdan na buttonie daje min-raise.

    Jak sprawdzam to ma pozycje wiec wiadomo, ciezko sie gra.

    Fold na moj reraise nie kosztuje go az tak duzo (blindy 150/300 albo nawet 250/500 przy rownych stackach po 7500) a kart do reraise nie ma az tak duzo, nawet uwzgledniajac szeroki zakres do grania przy HU.

    Wlasnie gralem taki sit, jak ja bylem na buttonie to przez 10rozdan z rzedu mialem w rece same smieci, a on za kazdym razem min-raise.

    Skonczylo sie tak ze zestackowal mnie do 2k i potem juz mial z gorki.

    Ja generalnie tak nie gram, raise rzadziej ale jednoczesnie troche wiekszy, co na takiego przeciwnika jest niedobrym podejsciem bo daje mu czas na dobra ręke a fold na jego reraise kosztuje mnie duzo wiecej.

    Jakie macie ogolne sugestie i sposoby na taka gre?
    Czesto przyjmuje strategie ze po prostu push kazda sensowna karte ale mam wrazenie ze przeciwnik wtedy ma duzo wieksza przewage bo moze dluzej czekac na dobra reke (moj fold na kazdy min-raise daje mu taka mozliwosc

    Podzielcie sie prosze swoimi pomyslami i przemysleniami.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Może ja jestem donkiem ale HU w 9manach gram tylko push/fold i nieźle na tym wychodzę.
    Mam w głowie zasięg z którym pushuję i tyle

    Tylko ja grywałem turbo.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    tez gram turbo i tez w normalnych warunkach push/fold, ale w takiej sytuacji...push gram stosunkowo rzadko, tzn usredniajac moze raz na cztery/piec rozdan...a koles min-raisuje kazda reke (wiec bierze blinda kiedy ja nie ide all-in) dodatkowo jak ja jestem na buttonie to kiedy nie ide all-in to oddaje mu SB

    wiec w oczywisty sposob przeciwnik moze nie sprawdzac zadnego pusha i tylko min-raisowac...przy takiej taktyce duzo wiecej mu oddamy niz zyskamy pushami, dlatego mysle nad alternatywna strategia

    Oczywiscie nie byloby problemu gdybysmy mieli po 4-5BB , ale przy blindach 150/300 albo nawet jeszcze level wyzszych mamy po ok. 20BB

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No to zacznij mu 3betować te minraisy z szerszym zasięgiem
    Albo graj call i grajcie postflop jak w zwykłym hu

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    3bet all in z K7+ i Ax i QT+ i tyle w temacie . I na boga czesciej raisuj buttony btw mozesz raz na 3 rozdania 3betowac z 3high i tez bedzie ok jezeli 3betujesz all in jako blef to nawet lepiej miec 47 niz Q9 bo mniejsza szansa na dominacje