Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    czesc

    zaloze sobie ten topic bo mnie nurtuje czy moje rozumowanie bylo bardzo zle. Gralismy maly stolik w trakcie ostatniego turnieju w Gdansku.

    Nie jestem pewien czy nie pomyle pozycji, ale wygladalo to mniej wiecej tak (wszystko w fazie preflop):

    Zaczynal chyba Pawel raisem cos ok. 20BB, potem Adam allin za ok. 60BB, potem moj call za te ok. 60BB, dalej Grasiu allin w granicach 60BB i na koniec Pawel swoj allin za jeszcze ~100BB.

    I co teraz?

    Mam JJ i wszyscy czekaja na mnie - 3 alliny. Adam musi miec AA lub KK, Grasiu jest wariat wiec moze miec nawet T2 przy duzej fantazji ale bardzo prawdopodobne,ze ma AK. Pawel mocno bije z wysokimi kartami, wiec mozliwe, ze tez cos w granicach AK-AQ, moze suited. Po takim namysle dohodze do wniosku, ze wszyscy troje zabieraja sobie outsy - a przede wszystkim Pawlowi - i moje JJ moze to wygrac (z Pawlem, zakaldalem, ze z Adamem raczej przegram).

    Grasiu 9Ts
    Pawel KK
    Adam AA

    i na flopie A66xx bez J i K.

    Troche mnie to gryzie bo przyjalem technika Grasia i myslalem co zrobic z 5 minut i bylem juz nawet sklonny to zrzucic. Moje pytanie - zle rozumowalem?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    masz przed soba 3 alliny... wiesz, ze przynajmniej jeden przeciwnik ma monstera, ale najprawdopodobniej wiecej niz jeden jest w najgorszym wypadku z podobnymi szansami no i jeden wariat, ktory MOZE ma gorsza karte, ale niekoniecznie.
    wyglada to tak JJ vs AK lub AQ - okolo 55 do 45 (mozesz sobie sprawdzic na jakims kalkulatorze na sieci); JJ vs AA lub KK 1 do 4,5. dopiero przeciwko ukladom z kart ponizej J jestes faworytem ale tu raczej trudno sie spodziewac, ze przy 3 allinach tylko z takimi masz do czynienia. moze i mogli sobie teoretycznie zabierac outy, ale najpierw musza wogole jakichkolwiek outow potrzebowac, zeby wygrac z JJ. przy totalnie luznej grze moze i byla to karta do sprawdzenia. ale jesli ktokolwiek gral tam choc troche powaznie to po 3 all-inach do Ciebie (kiedy jestes najwyzej lekko do przodu albo daleko z tylu) para walkow nadaje sie najwyzej do tego, zeby ich poslac do holandii na jakis nowoczesny slub. blizej im w mocy do T albo 9 niz QQ, KK.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez konkurent Zobacz posta
    Zaczynal chyba Pawel raisem cos ok. 20BB
    taki standartowy raise o 20bb ??

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez konkurent Zobacz posta
    I co teraz?
    Teraz?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    taki standartowy raise o 20bb ??

    Zapraszamy na stoliki do Trojmiasta

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez konkurent Zobacz posta
    Grasiu jest wariat wiec moze miec nawet T2 przy duzej fantazji ale bardzo prawdopodobne,ze ma AK.
    Hahahahaha.... oj az milo sie takie rzeczy czyta. Przyjemnie sie posmialem. Przeciez ja gram tylko AA KK QQ ;p

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez grasiu Zobacz posta
    Przeciez ja gram tylko AA KK QQ ;p
    i to tylko siuted

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    raise do 20BB!?call do 60BB!?z iloma żetoanmi zaczynacie z 1000BB?/dobra pomijajac te dziwne podbicia-po co call za 60BB!?dla mnie fold z miejsca

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    lol, coz za post na czasie

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Panowie nie wiem jak wy ale jak gra sie live i to jeszcze przy piwku nie mozna czekac tylko na premium hands bo byscie sie upili czekajac na nie Znajac zycie to pierwszy chcial ukrasc bilny drugi wiedzial ze tamten chce ukrasc i go sprawdzil trzeci wiedzial ze ten drugi sprawdza bo ten pierwszy blefuje a czwarty byl pijany i przypadkowo wrzucil zetony do puli
    Pozdro