Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Jak prawidłowo rozgrywać takie rozdanie: mam 5,T (rozważmy to dla różnych pozycji) a na flopie 3,7,T w różnych kolorach. Czy sprawdzać czy podbijać jeśli tak to o ile.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Zalezy jaka masz pozycje,czy to jest turniej czy ring games ,ile masz zetonów lub kasy,ilu graczy jest w grze,jak graja

    Ten kicker slabiutki...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    prawidlowe rozegranie powinno byc przed flopem... fold :P
    Chyba ze jestes na BB i nikt nie przebija do ciebie... cala reszta: czyt. post wyzej

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Czy ja wiem czy fold, jezeli byl na BB i nikt nie podbil to byloby czysta glupota zrzucic taka reke

  5. #5
    Załóżmy że jestem na pozycji BB i nikt nie przebijał.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    ... pojawia sie 3,7,T w kolorach teczy. Ile ludzi uczestniczy w rozdaniu?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ja bym proponował zdrowe podbicie takie na all ina,wkońcu może wygrasz
    a tak poważnie to jak już wszedleś do gry to radzilbym delikatne podbicie na flopie takie żeby pokazać ze coś masz a zarazem żeby móc z tego rozdania uciec
    wkoncu kicker beznadziejny,a na dodatek to tylko flop wiec mocno nie ma co walczyc(w moim skromnym odczuciu),ale zawsze mozna zagrac max agresiv i pewnie często gęsto zgarniesz na tym czymś niezłą kase
    a ważne jest też wyczucie przeciwników,czy nie zdaża im sie dobrej mocnej karty nie podbić przed flopembo wtedy to juz tylko ich bed beat cię ratuje

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie wiem czy juz to pisalem, ale takie dywagacje nie maja najmniejszego sensu, w poekrze kazde rozdanie jest inne, i kazde trzeba analizowac indywidualnie, wszystko zalezy od tak wielu czynnikow, ze zeby sie czegos dowiedziec wypadaloby nieco bardziej opisac okolicznosci jaka gra/jakie stawki/ kto gral itp. itd. wtedy mozna cos probowac poanalizowac.

    Jak mam 5T i pojawia sie na stole 3,7,T to podbijam o cale pudelko zapalek, chyba ze gramy na zapalki kowbojskie co zapalaja sie od wszystkiego, to wtedy gram ostrozniej, bo ciezko takie dostac.

    Pozdrawiam i sorki za ironie

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Jak mam 5T i pojawia sie na stole 3,7,T to podbijam o cale pudelko zapalek, chyba ze gramy na zapalki kowbojskie co zapalaja sie od wszystkiego, to wtedy gram ostrozniej, bo ciezko takie dostac.
    Buhahaha, made my day :wink:

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Jacky Kiler
    Jak prawidłowo rozgrywać takie rozdanie: mam 5,T (rozważmy to dla różnych pozycji) a na flopie 3,7,T w różnych kolorach. Czy sprawdzać czy podbijać jeśli tak to o ile.
    spasuj, BARDZO duża szansa że ktoś ma T6, w dodatku może być s00ted