Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Statsy przeciwnika: 21.3/10.1/1.25

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    UTG ($31.05)
    MP ($104.10)
    Hero ($50.25)
    SB ($49.50)
    BB ($52)

    Preflop: Hero is Button with , .
    1 fold, MP raises to $2, Hero calls $2, SB raises to $6.75, 1 fold, MP calls $4.75, Hero calls $4.75.

    Flop: ($20.75) , , (3 players)
    SB checks, MP checks, Hero bets $13, SB folds, MP calls $13.

    Turn: ($46.75) (2 players)
    MP bets $29.5, Hero ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Szybkie pytanie: czemu nie zreraisowałeś MP pre flop ?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Gościu zrobił tak już 2 razy z rzędu, więc postanowiłem się zaczaić . Ale nie spodziewałem się takiego rozwoju akcji.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Tragedia masz dead money w pocie, sa die overkarty do ktorych moga dobrac, flop ma duzo drawow a ty robisz maly bet, tak to zagrales ze fold.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    jeden koleś betuje, drugi raisuje, a Ty check z QQ i 3 graczy widzi flopa ?? Jest prawie 38%, że na flopie pojawi się A lub K i twoj monster hand przestaje być już takim monsteram. Jak dla mnie QQ to zasłaba ręka aby się 'zaczaić' w takiej sytuacji.

    A co teraz można zrobić ?

    easy fold

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    Dziwine zagrał prawie za twojego all-ina, IMO trudna decyzja, wydaje mi sie ze EV+ jest tu fold, bardziej prawdopodobne ze ma lepsza reke niż jakiś draw stritowo kolorowy lub cos w tym stylu,

    ja to rozdanie inaczej bym zagrał (nie mówie że lepiej), albo prflop re-raises, a jezeli juz call prflop to mocny bet na flopie za pule,

    widze ze wszyscy piszą easy flod, ja nie do końca jestem przekonany HERO może mieć lepszą rekę, trzeba zagrać na wyczucie.

    re-raises perflop w tej sytacji traktuje jak value bet, i wole grac z jednym niz dwoma.
    Ostatnio edytowane przez okurosaki ; 01-02-2007 o 23:26

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Imo koles ma juz dobry uklad i wystraszyl sie ze hero przeczeka turna. Mysli ze jego dobra karta (set, dwie pary ,KK, AA) pojdzie sie jebac jak tobie przyjdzie kolor aloo strit na riverze i woli zajebac mocno, zeby wykluczyc cie calkowicie z dobierania.

    Pewnie ev+ jest tutaj fold, ale na tych stawkach ja bym chyba i tak sprawdzil...