Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Witam . Szmat czasu tutaj nie gościłem jednak nie przyszło mi do głowy żadne inne forum na którym by byli tak rozwinięci ludzie umysłowo Niektórzy pewnie mnie pamiętają z innowacyjnej metody rozgrywania AA . Jednak przejdźmy do rzeczy
    Sprawa wyglada następująco :
    małymi narazie krokami zbliża się do mnie matura a ja stoję przed pewnie jedną z ważniejszych decyzji w moim życiu co będę robił w przyszłości zakładając ,że wszystko pójdzie po mojej myśli. Jednak mam problem gdyż nie wiem jakie zawody będą "w cenie" za jakieś 5 lat . Przedmioty które mam zamiar zdawać to pol ang mat podstawka/rozsz + gegografia rozszerzona.
    Myśl przyszłościowa nr. 1 politechnika poznańska jednak z matmy nie będę ukrywał iż troche kuleje (rozmyślam nad geodezją)
    2 myśl nie mam pojęcia i tu licze na waszą pomoc.
    3 mysl myślałem o zostaniu pilotem jednak moja orientacja w tej sprawie jest równa 0 i może ktoś z was coś wie od czego zacząć ? To jest chyba ten zawód z ktorego wykonywania był bym zadowolony i zapewne też płaca nie najgorsza

    Pozdrawiam i liczę na pomoc ludzi doświadczonych życiem

    Z wyrazami szacunku
    Glukozamina aka jedyna słuszna technika rozgrywania AA
    Ostatnio edytowane przez GLUKOZAMINA ; 21-09-2009 o 21:16

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak to z tymi asami, bo ciekawy jestem
    Co do życia - ładuj się na polibudę (mgr inż.) po tym droga stoi otworem... no chyba że pilotaż ale tu już nie doradzam.
    Pzdr

  3. #3
    No własnie ten pilotaż mnie intryguje a polibuda taka zwyczajna jakas chce czegos innego niż masy w sumie ale nie pogardze tym w ostateczności . Co do AA to myśle ,ze wszystko Ci wyjaśni fakt iż wygrałem dzięki temu "LOTY"

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    to tylko na pokerowym forum jest możliwe, że koleś który ma nick "glukozamina" zakłada wątek pt. "pogadajmy o życiu"

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Its nice to see you G.
    PS. Pilot myśliwca obv

  6. #6
    Nigdy nie chciało mi się uczyć i powoli zaczynam odczuwać tego skutki ...
    Jedną z moich alternatyw jest to iż trenuje tenisa od koło 10 lat więc zrobie sobie kurs instruktarzu tenisa będę trenowałwieczorami a w ciągu dnia na pół etatu jakąś pracę dorywczą myśle ,że z czegoś takiego 3 k bym miał
    Jednak swoją drogą mgr. przyzwoicie brzmi :d
    Ostatnio edytowane przez GLUKOZAMINA ; 21-09-2009 o 22:56

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ja jestem po podstawowce i wybralem prace na zmywaku i musze powiedziec ze nie narzekam,a nawet bym rzekł ze intryguje mnie ta praca,ale wiadome nie każdy ma tak wygorowane ambicje jak ja,innemu wystarczy sprzedawac butelki i zbierac makulatore i tez bedzie szczesliwy
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 21-09-2009 o 23:13

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Wyższa Szkoła Oficerskich Sił Powietrznych

    Witamy na stronie startowej

    na tą uczelnie nie jest łatwo się dostać, ale zawod bedzie zawsze dobrze płatny. chyba ze bedziesz chcial do konca zycia latac dla wojska to na kokosy nie masz co liczyc ale pilot pasażerskiego boinga to zarabia naprawde dobrze.

    możesz też prywatnie kończyć kolejne kursy pilotażu i zostać pilotem. kosztuje to mase kasy. kiedys sie dowiadywalem ile by mnie kosztowała licencja na helikopter. mialem taki pomysl by zostac powietrzną taksowka, ale koszta przekroczyły kilkakrotnie moje wyobrażenia. kursy kilkaset tysięcy, sensowny helikopter ok 2mln...
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 21-09-2009 o 23:19

  9. #9
    Bardziej miałem na myśli pasażerskie jak już ale jeśli to i tak tyle kasy kosztuje to "fold" jednak :d

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez GLUKOZAMINA Zobacz posta
    polibuda taka zwyczajna jakas chce czegos innego niż masy w sumie
    Z tego co sie orientuje, to wlasnie na Politechnice Poznanskiej jest duze zapotrzebowanie na ludzi. Nawet na niektore kierunki sa dotacje, za to, zebys tylko na nich studiowal.