Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Witam

    Grałem w tym roomie i co sie okazało wygrałem 1k . chialem wypłacic kase pokazał się błąd transfer faild i kasa znikła z konta na dodatek zablokowali konto . Dzoniłem do nich to mówili ze nigdy tyle kasy nie miałem na koncie zostałem oszukany , 50 godzin gry na marne .
    Teraz nie wiem co mam nie popuszcze tyle kasy
    jak nie oddadzą siana to osobiście tam pojade do nich . pózcie co mam robić ???
    :cry:
    pozdro..

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    To jest to o czym rozmawiałem ze skaandem na gg
    idź teraz to jakeigoś polskiego urzędu i powiedz ze wygrałeś 1k grając w pokera przez nt i Ci zabrali ...

    :? :? :?

  3. #3
    do jakiego urzędu co ja mam zrobić jestem załamany 1k to dlamnie majątek cały pomózcie pomóżcie nie wiem co mam robic , dokładnie do kogo się zwrócic o pomoc


    dzięki :cry:

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    43
    Heh, sek w tym ze twoja wygrana jest nielegalna i gdzie nie pojdziesz (w Polsce) tam cie wysmieja/splawia/aresztuja :roll:
    Mozesz uderzac do urzedow kraju w ktorym jest ten poker room (Gibraltar ??)

    Jednym slowem albo im udowodnisz ze miales to sianko albo juz nigdy go nie zobaczysz.

  5. #5
    O tóz grałem grałem weszłęm do banku i chiałem wypłacic kase
    co sie okazalo pojawił się napis transfer faild ipo kasie znikła z konta w 1 sekundzie nie ma nigdzie dzwoniłem pare razy i mówią ze spradzają juz tak 4 dni dzonie i to samo mówią .

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Na Twoim miejscu zwróciiłbym sie bezpośrednio do sieci prima poker i ew. opisał sprawe na zachodnich forach dyskusyjnych. Siec prima powinna mieć bezpośredni wgląd w Twoje konto i taki "trick" jak wyzerowanie konta nie może się odbyć bez śladu w logach. Dobrze gdybyś miał jakiekolwiek dowody posiadania tych pieniedzy (screenshoty itd), moze upamiętniałeś jakieś ciekawe rozdanie i przy okazji widać było stan konta?

    Nie wiem czy to jakoś pomoże ale spróbować warto.

    Aha, korzystałeś z jakiejś promocji typy "no deposit" Jesli tak to przestudjuj jej termsy. Możę być tak że poker room zastrzega sobie prawo nie wyplacenia ewentualnych wygranych i wtedy i tak nic nie zdzialasz.

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    osobiście proponuję jak kolega - napisac maila lub zadzwonić do głównej siedziby prima poker lub opisać problem do gambling.com (nie wiem czy dobrze adres podałem) oni już odpowiednio rozreklamują prime ! (gambling czy jakos tak to internetowa komisja gier hazardowych) :wink:

  8. #8
    Tragedia tak nas polaków robią na szaro poszukam pomocy zadzwonie do prima poker powiem im o wszystkim . Ze mnie oszukali w boyle :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

  9. #9
    To z drugiej strony smieszna sprawa zawsze to polacy oszukiwali poker roomy a nie odwrotnie no szkoda ze to trafiło na ciebie .

    Sam zostałem oszukany przez expekta na 100$ których do dziś dnia mi nie wypłacili ale to jest troche inna sprawa niz twoja tu oni mają przewage nad nami bo nic im nie możemy zrobić miałbyś 10 tyś $ czy 100tys $ jak by ci ją zawineli to co do sądu ich podasz . Nawet jak byś pojechał bezposrednio do siedziby tego pokera to pewnie by ci zabrakło pieniedzy na podróz .

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Dlatego warto grac w sprawdzonych i duzych roomach...a nie znajdziemy jakis link nie wiadomo gdzie i eksperymentujemy...

    W sieci Prima jest kilka narpwade godnych marek

    Zycze powodzenia w odzyskiwaniu kasy.