Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    http://www.tvn24.pl/-1,1548338,wiadomosc.html
    Na stronie TVN24.pl po raz kolejny widzę newsa dotyczącego tematyki snookerowej, natomiast szukając wyrażenia "poker" w archiwum tego portalu pojawia się jedynie 5 trafień w tym: 2 razy w kontekście piłkarskiego pokera, raz dotyczy oszustów w kasynie,raz australijskich dziwaków i na koniec sztuki teatralnej. Dlaczego polskie portale nie interesują się pokerem - sam ten fakt mnie wcześniej nie dziwił, natomiast przekazywanie informacji o snookerze - dyscyplinie jeszcze bardziej niszowej w naszym kraju od pokera jest dla mnie zaskakujące.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Mnie nie dziwi przekazywanie informacji o snookerze. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile osób interesuje się tą dyscypliną i siedzi właśnie przed TV oglądają relację z finału MŚ (a właściwie siądzie w ciągu 2h).

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    A mi na mojej kablówce (Multimedia) skasowali Eurosport :[.

    Ja chcieć snooker!

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Snooker jest imho bardziej popularny i z pewnością mniej kontrowersyjny. Pokerzystów jest może i więcej niż grających w snookera, ale biorąc pod uwagę graczy "za żywo" to tutaj wydaje mi się, że snooker ma przewagę. No i jest blisko spokrewniony z poolem, w którego gra naprawdę sporo osób w naszym kraju. W sumie snookerowych fanów jest wielu. To tak jak z piłką nożną - niewielu kibiców w nią gra.

    Nawiasem mówiąc wielu snookerzystów (bilardzistów) lubi pograć w karty. I nie zapominajmy, że za komuny bilard był równie niszowy, co poker dziś. Za dwadzieścia lat... kto wie?