czy forum już umarło? jest ktoś?
Typ: Posty; Użytkownik: gazda
czy forum już umarło? jest ktoś?
błędy jak zwykle, sorki nie wiem jak edytować, hej :)
aa i nie było nie na rynku z 4 lata, przypomnę sobie chętnie jak to szło:)
do 50km podjadę, lub po mnie podjedzcie :) Pozdro Gaz
Witam,
Jako że nie wszyscy zaglądają do poszczególnych watków ligowych wrzuce i tu:
http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/17320-turniej-w-mikolowe-15-04-2010-50r.html#post357211
Witam,
1.Krzysiek EPG
2.Gazda
3.Watsug
4.Denis
5.Michałek
6.Martenz
http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/17320-turniej-w-mikolowe-15-03-2010-50r.html#post357211
Witam,
Gazda,Bodzio,Martenz,Watsug
zapisać poproszę.
Pozdro
Hello,z tego co slyszalem to zamkneli lokal,podobno graja na jarzebinowej w magnacie 2,mnie aktualnie nie ma w kraju,wszystkim mial sie zajac Denis z Bodziem.Bede za ok 2 tygodnie.Pozdro
Wyniki 8 ostatniej kolejki Żlp lato 2009
1 Cypel 46
2 Marek 39
3 Rumek 32
4 Dzwonek 28
5 Adam 23
6 Gazda 21
7 Watsug 19
8 Ola 17
Klasyfikacja generalna po 7 kolejkach
1 Rumek 247
2 Gazda 174
3 Watsug 164
3 Denis 164
5 Marek 157
6 Dziura 150
7 Adam 140
8 Michałek 104
Michałek i Watsug jeszcze.
Wyniki 7 kolejki Żlp 24.09.2009
1 Dziura 48
2 Rumek 41
3 Cypel 34
4 Vateczka 30
5 Birofil 25
6 Mario 23
7 Mundek 21
8 Jaco 19
Hello,
Gazda i Denis zapisz proszę.
Pozdro
OK
Witam,
http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/13778-zorska-liga-pokera-lato-2009-a.html
Zapraszamy
Wyniki 6 kolejki Żlp 17.09.2009
1 Marek 42
2 Rumek 35
3 Gazda 28
4 Benk 24
5 Denis 19
6 Firma 17
7 Watsug 15
Oczywiście
Zapraszamy
Wyniki 5 kolejki Żlp 10.09.2009
1 Vateczka 60
2 Rumek 53
3 Michałek 46
4 Marek 42
5 Gazda 37
6 Adam 35
7 Michaś 33
8 Birofil 31
Hello,
Gazda,Watsug,Denis poproszę dopisać.
Pozdro
Wyniki 4 kolejki Żlp 03.09.2009
1 Michaś 50
2 Roman 43
3 Adam 36
4 Michałek 32
5 Dziura 27
6 Denis 25
7 Rumek 23
8 Colo 21
Proszę dopisać do listy: Denis
Hello,
poproszę zapisać Gazda i Watsug na satelite usop 07.09.
Przydałaby się lista zgłoszonych graczy.
Pozdro
Wyniki 3 kolejki Żlp 27.08.2009
1 Mario 56
2 Watsug 49
3 Marek 42
4 Ola 38
5 Rumek 33
6 Gazda 31
7 Colo 29
8 Bartas 27
Witam,
na początek zapraszam do Żor.
Gramy we wtorki stolik 1/2 i w czwartki liga,startujemy ok 18:30.
Pozdro
Klasyfikacja generalna po 2 kolejkach
1 Denis 67
2 Rumek 62
3 Watsug 55
4 Gazda 52
5 Spiver 47
6 Adam 43
7 Dziura 41
8 Bodzio 36