Strona 71 z 116 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1151
Like Tree2Likes

Wątek: www.pokertoniehazard.pl

Dunkleosteus jest offline Member
    Cytat Zamieszczone przez p_h_x Zobacz posta
    Ja w tym artykule widze cos innego.

Poker jest dyscyplina sportowa natomiast nie jest jeszcze olimpijska dyscyplina sportowa ze wzgledu na brak miedzynarodowej organizacji ktora ustala zasady aktywnosci.
    szachy mają organizację i też nie są dyscypliną olimpijską.

Awatar fafalo007
    fafalo007 jest offline Senior Member
    LOL nawet Andrew Lepper jedzie po rządzie w "Teraz My" za zakazanie hazardu !!!
    Żeby Samoobrona była bardziej liberalna od PO !!

Kejsper jest offline Senior Member
    co do szachy vs poker dlaczego jedno jest sportem a drugie nie jest:

po prostu prawo jest niesprawiedliwe. Dlaczego zapisy w prawie mowia jasno, ze gielda, forex i inne instrumenty finansowe nie podlegaja ustawie hazardowej a poker tej ustawie podlega?

Dla mnie nazywanie szachow sportem jest troche naciaganiem definicji, ale juz nie nazywanie GPW hazardem JEST TOTALNIE NIEZROZUMIALE.

Awatar PaSiEk
    PaSiEk jest offline Senior Member
    Przegląda
    Rzeszów
    Z drugiej strony jesli poker nazwac sportem, to gpw tez takze prawdopodobnie nigdy to nie nastąpi. No chyba że doczekamy tego, że z toto-lotka zrobią sport

p_h_x jest offline Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Dunkleosteus Zobacz posta
    szachy mają organizację i też nie są dyscypliną olimpijską.
    Wiele dyscyplin sportowych ma organizacje natomiast nie sa uznane jako dyscypliny sportowe.

Moze troche to niezrecznie ujalem w poprzednim poscie.
    Poker nie ma miedzynarodowej organizacji i dlatego na ta chwile nie moze zostac uznany za dyscypline olimpijska poniewaz takie sa wymagania.
    Wcale nie znaczy to ze jezeli powstalaby taka miedzynarodowa organizcja to poker zostalby wciagniety jako dyscyplina olimpijska.

Moim zdaniem poker jako dyscyplina sportowa ok natomiast poker jako olimpijska dyscyplina sportowa to nie.

Przegląda
    Krakow
    skoro się tak wszyscy o to zaciekle spieracie to znaczy to, że nie da się jednoznacznie zaklasyfikować pokera ... proste ... łączy w sobie kilka przeciwstawnych cech i koniec ... najbliższe prawdy jest chyba określenie "hazard kontrolowany przez umiejętności analityczno strategiczne"

Awatar doodydota
    doodydota jest offline Senior Member
    Czy turnieje w golfa z wpisowym też podlegają ustawie hazardowej?

Awatar Kane1910
    Kane1910 jest offline Member
    Cytat Zamieszczone przez fafalo007 Zobacz posta
    LOL nawet Andrew Lepper jedzie po rządzie w "Teraz My" za zakazanie hazardu !!!
    Żeby Samoobrona była bardziej liberalna od PO !!

Jest coś w ogóle bardziej antyliberalnego od PO???

Ich kolejny pomysl: po chce akcyzy na coca-cole

Odnośnie Leppera - cytat z innego forum (bukmacherskiego):
    "Widzidzisz Staller , akurat Lepper , jeśli chodzi o ustawy tzw wolnosciowe był i jest kompletnym liberałem , Chciał legalizacji marihuany ,zalegalizowania hazardu i prostytucji i wogóle nie wtrącania się państwa w prywatne życie obywatela. Uwierz mi że tezy głosił jakby żywcem przejęte z programu UPRu . Jak juz nie był posłem i zaczęli się w róznych programach pytać tych co mieli związek z politykami (dziennikarzy , ochronę a nawet pilotów)z kim najlepiej się im wspólpracowało to wszyscy na pierwszym miejscu wymieniali Leppera .w SZOKU byłem gdy Siekielski z Morozowskim stwierdzili ze Lepper był ich zdaniem najinteligentniejszym politykiem! Ja tam fanem Leppera nie jestem absolutnie co widać po awatarze, ale jak chwalą Go przeciwnicy bądź osoby neutralne , które miały z nim styczność to oczymś to świadczy."

Woland jest offline Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Myślę, że żaden prawdziwy sportowiec (nawet pokerzysta) nie chciałby, żeby poker był dyscypliną olimpijską.
    Podobnie jest z szachami. Szachy na olimpiadzie, a są głosy by je tam umieścić, będą turniejem drugiego albo trzeciego sortu zawodników. Elita je zleje.

Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Dla mnie nazywanie szachow sportem jest troche naciaganiem definicji
    Ponieważ...? Spocić się nie można i nie trzeba na siłce wyciskać?

Awatar PaSiEk
    PaSiEk jest offline Senior Member
    Przegląda
    Rzeszów
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    Czy turnieje w golfa z wpisowym też podlegają ustawie hazardowej?
    Golf to czysty sport - jesli legalny turniej golfowy to nie ma tu mowy o ustawie hazardowej, nie róbmy cyrku.